26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ ۰۷:۴۰:۱۶
کد مطلب:  TfcwtDm3
مدیر آموزش و پرورش کهریزک :
برای خدمت به خلق خدا نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد

مدیر آموزش و پرورش کهریزک در جلسه عمومی مدیران گفت : برای خدمت به خلق خدا نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، افضلی نیا مدیرآموزش و پرورش کهریزک در جلسه عمومی مدیران ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات مدیران، گفت: برای خدمت به خلق خدا نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد.

وی در ادامه با اشاره به سیره پیامبر اسلام(ص) افزود: منش، انسانیت و خصوصیات اخلاقی پیامبر عظیم شأن اسلام باید سرلوحه کارهای همگان قرار گیرد و بتوانیم برای رسیدن به اهداف بلند خود گام موثر برداریم.
وی اضافه کرد: برگزاری چنین جلساتی سبب هم اندیشی و در نتیجه استفاده از تجربیات و تفکرات یکدیگر برای مدیریت بهتر بسیار موثر می باشد.
افضلی نیا تصریح کرد: تجربه برای ما کارآمد است و باید از نقاط ضعف و قوت خود درس گرفته و از این تجربیات برای انجام کارهای بزرگتر و مطلوب تر استفاده کنیم.
وی در ادامه با توجه نقش خانواده در آموزش و تربیت دانش آموزان، اظهار داشت: آموزش خانواده از دیگر برنامه های مدیران بوده و با برگزاری کلاس های آموزشی برای اولیاء در جهت افزایش سطح فرهنگی و اجتماعی جامعه و همچنین آگاه سازی آنان با مسائل پیش روی دانش آموزان، می توان نقش بسزایی را به هنگام مواجه با مشکلات ایفا کرد.
مدیر آموزش و پرورش کهریزک در پایان تاکید کرد: امیدواریم با وجود کمبودها و مشکلات پیش رو، در راستای اهداف بلند آموزش و پرورش و در نتیجه جامعه عزیزمان گام های موثری برداریم.

 

به اشتراک بگذارید :