13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۲:۳۳:۰۳
کد مطلب:  1634936
با حضور وزیر آموزش‌وپرورش و در فضای مجازی؛
«سی و پنجمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش‌وپرورش سراسر کشور» در اداره کل آموزش و پرورش استان قم انجام شد.

با حضور وزیر آموزش‌وپرورش و در فضای مجازی، «سی و پنجمین اجلاس دوروزه روسای ادارات آموزش‌وپرورش سراسر کشور» صبح امروز آغاز شد.

به گزارش اداره کل آموزش و پرورش استان قم، صبح امروز با حضور محسن حاجی میرزایی و اعضای شورای معاونان وزارت آموزش‌وپرورش، حمید رضا شیخ الاسلام مدیر کل آموزش و پرورش استان قم، شورای معاونین و رؤسای ادارات آموزش و پرورش استان،  «سی و پنجمین اجلاس دوروزه روسا و مدیران آموزش‌وپرورش سراسر کشور» در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید باهنر تهران، آغاز شد.

برنامه‌های این اجلاس که در فضای مجازی و در بستر شبکه شاد برگزار می‌شود، با سخنرانی «حضرت آیت‌الله جوادی آملی»، در روز نخست، آغاز و با سخنان وزیر آموزش‌وپرورش ادامه خواهد داشت.

تحول و منابع انسانی، تحول در برنامه‌های درسی کتاب و مواد آموزشی، نوآوری در روش های سنجش و ارزشیابی و تضمین کیفیت، چگونگی صیانت از امنیت و سلامت جسمی و روانی دانش آموزان معلم و خانواده، مرور دستاوردها و تجارب نظام‌های آموزشی کشورهای مختلف در دوران کرونا، تحول و برقراری عدالت در فرصت‌های یادگیری، تمهیدات ایجادشده برای شروع سال تحصیلی جدید از سوی وزارت بهداشت، پروژه مهر و جهت‌گیری‌های شورای عالی آموزش‌وپرورش در تحقق سند تحول بنیادین، از جمله موضوعاتی است که در اجلاس دو روزه به آن پرداخته می‌شود.

شایان‌ذکر است، این اجلاس در روز چهارشنبه و با سخنان رئیس‌جمهور خاتمه خواهد یافت.

به اشتراک بگذارید :