17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۰۸:۰۷:۰۰
کد مطلب:  1634522
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد:
آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس در مهر 1400

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابه آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: با عنایت به بازگشایی مدارس در شرایط خاص، برنامه ریزی دقیق و متفاوت از سال های گذشته، برای فراهم آوردن ملزومات آن ضروری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو در نشست روسای ادارات معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع گفت: با عنایت به بازگشایی مدارس در شرایط خاص، برنامه ریزی دقیق و متفاوت از سال های گذشته، برای فراهم آوردن ملزومات آن ضروری است.

وی افزود: سال جدید در حالی آغاز می شود که آمار دانش آموزی، کلاس درس و... دستخوش تغییراتی شده است و پیش بینی دقیق را با مشکل مواجه خواهد کرد.

بهارلو تصریح کرد: یکی از مسائل مهم  پیش رو، افزایش تعداد بازنشستگان و فاصله بین خروج و جذب نیرو است که ناشی از عدم برنامه ریزی و پیش بینی نیروی انسانی در سالهای گذشته بوده است، که تلاش می کنیم با روش های جایگزین دیگری بتوانیم از این شرایط سخت عبور کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت داشتتن رفتار مسئولانه و تعهد در کار بر ضرورت پیگیری و ثبت سفارش کتب درسی در مناطق به ویژه مدیران مدارس، ثبت نام و کلاس بندی به موقع دانش آموزان ، سرویس معلمان، آموزش و توانمند سازی معلمان درایام تابستان، تدوین برنامه عملیاتی 1400 مبتنی بر سند تحول بنیادین در سامانه (بتا)، پروژه مهر و تعمیر و تجهیز مدارس تأکید کرد.

 

به اشتراک بگذارید :