12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۰:۲۴:۰۵
کد مطلب:  1634514
یوسف بهارلو: افزایش جذب مشارکت های مردمی با شفافیت و انضباط مالی

کارگروه استانی انجمن اولیاء و مربیان با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله رفسنجانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو در کارگروه استانی انجمن اولیاء و مربیان شهرستانهای استان تهران گفت: انجمن اولیاء و مربیان به عنوان یکی از مهمترین ارکان مدرسه به شمار می رود که یکی از وظایف اعضاء آن ، همکاری و مشارکت در جذب کمکهای مردمی و نظارت بر نحوه هزینه کرد وجوه دریافتی و امور مالی مدرسه می باشد.

وی افزود: از این رو شفافیت و انضباط مالی از مهمترین ویژگی های مدیران و عوامل موثر در هر سازمان است که مدارس هم از این امر مستثنی نبوده و رعایت آن تآثیر بسزایی در افزایش جذب مشارکت مردمی دارد.

بهارلو تصریح کرد: مشکلات مالی و پشتیبانی در مدارس وقت زیادی از مدیر مدرسه را صرف می کند که باید این زمان به امور فرهنگی و تربیتی و کیفیت بخشی آموزشی اختصاص یابد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: براین اساس حمایت انجمن اولیاء و مربیان و مشارکت در تأمین هزینه های مدرسه و جذب کمک های مردمی می تواند نقش مهمی در مدیریت آموزشی و پرورشی مدرسه  داشته باشد.

 

به اشتراک بگذارید :