16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۰۹:۴۷:۳۷
کد مطلب:  1634370
محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان خبرداد
شورای مرکزی سازمان برگزار شد.

در این جلسه موضوع نتایج ارزیابی عملکرد آموزشی و نحوه ابلاغ آن به استانها مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی ، جلسه شورای مرکزی سازمان ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1400/5/4 به ریاست محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان برگزار گردید، در این جلسه موضوع نتایج ارزیابی عملکرد آموزشی و نحوه ابلاغ آن به استانها مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

 محمد زاده ، در ابتدای جلسه ضمن تبریک ولادت باسعادت دهمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام هادی (ع) ایام دهه ولایت و همچنین عید سعید غدیرخم را به همکاران خود و سوادآموزان و آموزش دهندگان تبریک گفت ودر جملاتی به اهمیت ماه ذی الحجه و مناسک حج پرداخت و گفت: احرام بستن و لبیک گفتن به معنای اجابت دعوت آفریدگار یکتا به ندای وحی و قرآن حکیم است و زیارت خانه خدا از بهترین اعمال و سفرها برای هر مسلمان می باشد ، از خداوند متعال خواستاریم که حج تمتع و عمره را به همه مسلمانان قسمت کند.

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در ادامه به دستور جلسه پرداخت و از ارزیابی انجام شده در سال 1399 در قالب 25 شاخص تقدیر و تشکر کرد و افزود: ارزیابی بایستی امیدآفرین بوده و در بین همکاران استانها و شهرستانها رقابت سالم ایجاد کند و اگر در ارزیابی عملکرد استانها درست عمل نشود مطمئناً نه تنها باعث رشد و توسعه نمی شود بلکه آنهایی که با انگیزه و سالم کار می کنند به مرور انگیزه خود را از دست خواهند داد.

محمد زاده در ادامه گفت: تاکید می کنم که حتماً در ارزیابی استانها دقت لازم صورت گیرد و تلاش کنیم با ایجاد رقابت درست وسالم در بین همکاران در رسیدن به هدف های سوادآموزی تسهیل لازم صورت گیرد.

در پایان محمدزاده خواستار شد تا یک بار دیگر مستندات و امتیازات استانها مورد بررسی قرار گیرد تا خدای ناکرده حقی از استانی  و کسی اجحاف نشود و نتیجه درهفته آینده طی نامه ای به مدیران کل آموزش و پرورش استانها و استانداران اعلام گردد.

به اشتراک بگذارید :