12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۰۹:۰۶:۰۵
کد مطلب:  1634180
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
اجلاس مدیران و روسای آموزش‌وپرورش سراسر کشور ، مسیری برای هماهنگی و انسجام در آغاز سال تحصیلی جدید

سی‌وپنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش وپرورش کشور در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، پنجم و ششم مرداد ماه جاری به صورت ویدئوکنفرانس با حضور مقام عالی وزارت و شورای معاونین و با حضورمدیر کل ، شورای معاونین و مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اردوگاه شهید محمد منتظری شهریاردر حال برگزاری است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  محمد  صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  با تاکید بر اثرگذاری مستقیم اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور بر فعالیت های آموزش و پرورش  گفت: این اجلاس باید پاسخگوی سوالات ذهنی روسای آموزش و پرورش باشد تا بتوانند برای سال تحصیلی جدید برنامه مدونی تهیه و اجرا کنند .

وی افزود: سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش‌وپرورش سراسر کشور با هدف هماهنگی و انسجام در آغاز سال تحصیلی جدید، تبادل افکار و به حداقل رساندن فاصله صف و ستاد برگزار می شود.

صیدلو افزود : در این اجلاس باید  از آسیب های برنامه های گذشته در سطح کلان و در سطح اجرا پرده برداری کرد تا بتوانیم به نحو مطلوب تری مسئولیت آموزش و تربیت دانش آموزان را به انجام برسانیم .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تقدیر از فعالیت چشمگیر دولت در ارتقاء برنامه  شاد که از برنامه های برجسته در کیفیت دهی به آموزش در زمان کرونا بود گفت : با تاسی از سند تحول بنیادین و مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شعار این دوره از اجلاس نصیب برابرآموزشی، ارتقای کیفیت یادگیری، تربیت تمام ساحتی در گام دوم انقلاب اسلامی تعیین شده است.

وی با توجه به این شعار اظهار امیدواری کرد ، با برنامه ریزی صحیح بتوان موانع نصیب برابر آموزشی را برطرف نمود و همچنین با شناسایی موانع ارتقاء کیفیت آموزشی به حل این معضلات پرداخته و در سطح اجرا یعنی در مناطق و کلاس های درس آن را به اجرا در آوریم تا دانش آموزان عزیزمان در شرایط بهتر فرصت تربیتی در ترازدانش آموز ایران اسلامی را داشته باشند 

به اشتراک بگذارید :