12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۵:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1634170
سی و پنجمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور؛
رییس آموزش و پرورش تیکمه داش : تمهیدات، تسهیلات و اعتبارات لازم در ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی و مدارس لحاظ شود

رییس آموزش و پرورش منطقه تیکمه داش خواستار لحاظ تمهیدات ، تسهیلات و اعتبارات لازم در ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی و مدارس شدند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذرباجانشرقی به نقل از تیکمه داش،  یعقوب فرهنگ در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسا و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت کشور گفت: در جهت رفع مشکلات و چالش های اجرایی پیش روی آموزش و پرورش در سطح ملی و منطقه در آینده و بازگشایی مطلوب مدارس، تبیین رشته ها و سرانه برای نگهداری مدارس فاقد دانش آموزیا دانش آموزان کمتر،لحاظ تمهیدات ، تسهیلات و اعتبارات لازم در ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی و مدارس امری ضروریست .

وی در ادامه به اقدامات  صورت گرفته برای سالتحصیلی جدید گریزی زد و افزود: اجرای پروژه مهر و آمادگی مدارس جهت بازگشایی از جمله پروتکل های بهداشتی و پوشش تحصیلی دانش آموزان و برنامه ریزی جهت  برگزاری کلاسهای مجازی ، ساماندهی و سازماندهی به موقع نیروی انسانی و همچنین جذب خیرین برای احداث مدارس با مشارکت اداره کل محترم نوسازی از جمله برنامه های اجرایی این منطقه می باشد .

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه تیکمه داش در خصوص برنامه های کوتاه مدت ، به مشارکت و همکاری همه دستگاه ها اشاره کرده و عنوان داشت: آموزش و پرورش به عنوان نظامی اجتماعی نیازمند مشارکت و همکاری همه دستگاه ها و نهادها می باشد و این نظام بدون مشارکت موثر مردم و کارکنان در ابعاد علمی ، فرهنگی ، اقتصادی و عاطفی نمی تواند فرایند تعلیم و تربیت را به خوبی عملی سازد .

فرهنگ افزود: مهم ترین مانعی که بر سر راه ایجاد تحول در آموزش و پرورش وجود دارد ، باقی ماندن بر پایه نظام قدیمی است . بنابراین با بهره گیری از همه نیروهای فکری و ظرفیت های علمی و کارشناسی با مشارکت همه دستگاه ها باید در اجرای سند تحول بنیادین تلاش کنیم .

کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :