19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۷:۳۱:۰۰
کد مطلب:  1633934
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کاکی خبر داد:
افزایش جذب بازماندگان از تحصیل در هشت سال گذشته

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کاکی گفت: روند جذب بازماندگان از تحصیل منطقه در هشت سال گذشته افزایش یافته است.‌

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، منصور احمدی در حاشیه اجلاس ملی مدیران و روسای آموزش و پرورش اظهار کرد: آموزش و پرورش به عنوان زیربنایی‌ترین نهاد در جامعه، نیازمند مشارکت و همکاری همگان است و بدون مشارکت موثر مردم و دولت فرایند تعلیم و تربیت به خوبی عملی نمی‌شود.

وی افزود:کسب عناوین کشوری و استانی در جشنواره‌ها و مسابقات مختلف دانش‌آموزی، رشد رتبه کنکور، میانگین نمرات امتحانات نهایی، رشد پوشش تحصیلی و افزایش جذب بازماندگان از تحصیل از مهمترین دستاوردهای آموزشی و پرورشی منطقه کاکی در دولت تدبیر و امید است.

احمدی اضافه کرد: تامین زیر ساخت‌های لازم و رفع اشکالات موجود در راستای بهره‌مندی حداکثری مدارس از شبکه اینترنت، احداث چند فضای آموزشی، بازسازی و جابجایی ساختمان اداری بعد از چهل سال و راه اندازی مرکز مشاوره را می‌توان به عنوان دستاوردهای حوزه پشتتیبانی و زیرساختی دانست.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کاکی خاطرنشان کرد: عدم درآمد اختصاصی در مناطق کمتر توسعه یافته، مشکلات چارت تشکیلاتی ادارات مناطق وکمبود تجهیرات و وسیله نقلیه اداری از مهمترین چالش‌های آموزش و پرورش منطقه است.

به اشتراک بگذارید :