17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1633902
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی:
درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش دشتی افزایش یافته است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی عملکرد 8 ساله دولت تدبیر و امید در حوزه آموزش و پرورش این شهرستان و چالش‌های آینده را تشریح کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، علی حسینی در حاشیه اجلاس ملی مدیران و روسای آموزش و پرورش اظهار کرد: آموزش و پرورش شهرستان دشتی فعالیت‌های خود را در دولت تدبیر و امید مبتنی بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و توصیه های رئیس جمهوری و سند تحول بنیادین، اجرایی و عملیاتی کرده است.

وی ادامه داد: کسب رتبه‌های برتری علمی و فرهنگی و ورزشی در سطح کشوری و استانی، رشد 100 درصدی رتبه‌های سه رقمی کنکور سراسری، مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه آموزش و پرورش شهرستان دشتی بوده است.

حسینی افزود: در راستای تقویت اقتصاد آموزش و پرورش شهرستان و تلاش در جهت خوداتکا شدن، با برنامه‌ریزی و انجام گام‌های عملی، درآمد اختصاصی این مدیریت افزایش یافته است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی تاکید کرد: مشخص نبودن وضعیت آموزش در شرایط کرونایی و خستگی و ناتوانی خانواده‌ها در زمینه پیگیری آموزش مجازی فرزندان به ویژه در دوره ابتدایی در سال تحصیلی جدید، مهم‌ترین چالش آموزش و پرورش است.

وی یادآور شد: با توجه به افت تحصیلی ناشی از آموزش مجازی در سال تحصیلی جاری، لازم است که مسئله واکسیناسیون معلمان تا مهر ماه انجام شود تا نه معلمی را در اثر کرونا از دست دهیم و نه دانش آموزی بر اثر کرونا از تحصیل بازماند.

به اشتراک بگذارید :