2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1633900
با حضور وزیر آموزش‌وپرورش و در فضای مجازی؛
«سی و پنجمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش‌وپرورش سراسر کشور» صبح امروز آغاز شد

سی و پنجمین اجلاس دو روزه مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور با هدف عدالت آموزشی، ارتقای کیفیت یادگیری و تربیت تمام ساحتی در گام دوم انقلاب اسلامی به صورت ویدئو کنفرانس آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، محورهای اصلی این اجلاس ، شامل: نیروی انسانی، برنامه درسی و محتوا، سنجش و ارزشیابی ، تجارب دنیا در خصوص کرونا  و اینکه با فناوری های نوین چگونه می توان آموزش داد؟ بهداشت و سلامت، صیانت از دانش آموزان در فضای مجازی  و نحوه بازگشایی مدارس تعیین شده است.

 شعار این دوره از اجلاس با الهام از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و مطالبات مقام معظم رهبری، نصیب برابر آموزشی ، ارتقای کیفیت یادگیری و تربیت تمام ساحتی در گام دوم انقلاب اسلامی نام گذاری شده است. 

سی‌وپنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش وپرورش سراسر کشور در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، پنجم و ششم مرداد ماه جاری به صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد. 

این اجلاس در شهر تهران با حضور شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش و 19 مدیر مناطق آموزش و پرورش شهر تهران در مرکز آموزشی و رفاهی مهر فرهنگیان منطقه 5 برگزار می شود و مهم ترین مسائل آموزش و پرورش از جمله پروژه مهر و شیوه های آموزش دانش آموزان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. 

مراسم پایانی این اجلاس با حضور مدیران و روسای آموزش و پرورش شهر تهران عصر چهارشنبه با سخنرانی رئیس جمهور همزمان با سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد. 

به اشتراک بگذارید :