17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۶:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1633872
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان عنوان کرد:
برنامه محوری، مهمترین دستاورد آموزش و پرورش دشتستان در دولت تدبیر و امید

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت: برنامه محوری و تاکید بر ظرفیت‌های بومی، مهمترین دستاورد آموزش و پرورش دشتستان در دولت تدبیر و امید است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، سهراب باقری در حاشیه اجلاس ملی مدیران و روسای آموزش و پرورش با بیان اینکه با اجرای دوره‌های ضمن خدمت و توانمندسازی نیروی انسانی تلاش شده است کیفیت آموزشی ارتقا یابد، اظهار کرد: افزایش نرخ پوشش تحصیلی، گذر و درصد قبولی در دوره تحصیلی متوسطه اول و افزایش مقام‌آوری دانش‌آموزان دشتستانی در المپیادهای علمی، آموزشی و پرورشی در سطح استان و کشور در سالهای اخیر، نتیجه برنامه محوری بوده است.

وی تامین بسته اینترنت برای معلمان و دانش‌آموزان در آموزش‌های غیرحضوری را مهم‌ترین چالش برای سال تحصیلی آینده دانست و تاکید کرد: برای تولید محتوا و درس‌نامه مناطق محروم و تجهیز مدارس به وسایل کمک آموزشی، کیت‌ها و تجهیزات هوشمند با کمبود اعتبار روبرو هستیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان با اشاره به ساخت و تجهیز کامل بیش از 40 مدرسه در این شهرستان افزود: گستردگی جغرافیایی شهرستان باعث شده  است که در زمینه نیروی انسانی و فضاهای آموزشی  کمبود داشته باشیم.

باقری با اشاره به گازرسانی به مدارس بخش های ارم و بوشکان گفت: تمام مدارس شبانه‌روزی این بخش‌ها، از نعمت گاز برخوردارشده‌اند.

به اشتراک بگذارید :