20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1633770
سی و پنجمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور؛
رئیس آموزش و پرورش عشایر:لایه بندی های پیچیده بین تمام رده های مسئولیتی اعم از آموزشی واداری به حداقل ممکن برسد

رئیس آموزش وپرورش عشایر استان در خصوص اینکه آموزش وپرورش چگونه می تواند به یک گفتگوی اجتماعی تبدیل شود گفت: لایه بندی های پیچیده بین تمام رده های مسئولیتی اعم از آموزشی واداری به حداقل ممکن برسد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از عشایر، حبیب مهدوی درحاشیه سی و پنجمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور بیان کرد: مهمترین مشکلات و چالشهای اجرایی پیش روی آموزش وپرورش در منطقه کمبود منابع مالی و اعتبار لازم جهت فراهم نمودن بستر لازم برای پیشرفت تحصیلی و نیز عدم جایگزینی نیروی خدماتی بازنشسته است.

رئیس آموزش وپرورش عشایر استان افزود: با وجود مشکلات و کمبود فضای آموزشی در منطقه ،در بحث آموزش منطقه عشایر بالاترین درصد قبولی دانش آموزان در کنکور و دروس امتحان  نهایی را به دست آورده است.

وی در خصوص ارتباط با مدیران و فرهنگیان  در شرایط کرونایی اشاره کرده و افزود: به علت شیوع بیماری کرونا این ارتباط در فضای مجازی ودر بستر برنامه شاد ودر قالب جلسه ماهانه به صورت لایو زنده برقرار می گردد.

مهدوی اضافه کرد: با توجه به شرایط منطقه عشایر و کلیبر در بحث گردشگری آموزش نحوه ارتباط و برخورد با گردشگران و همچنین توسعه بخش آموزشی و مهارت های لازم در صنف کشاورزی و دامداری میتواند از برنامه های درسی بومی منطقه باشد.

کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :