27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ ۱۴:۰۶:۵۷
کد مطلب:  4oyiWmvC
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
مدیریت استراتژیک،زمینه ساز اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان در نشست کمیته برنامه ریزی گفت: مدیریت استراتژیک،زمینه ساز اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسینعلی بنار، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ 2 بهارستان، گفت :ابتدای انقلاب اسلامی تحریم ها وجود داشته است اما از اواخر سال89این تحریم ها شدت گرفت و در این راستا مقام معظم رهبری،اقتصاد مقاومتی را مطرح نموده و عرصه اقتصاد را عرصه جنگ دانستند.

وی افزود:در این راستا مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان طی سه سال اخیر با تدوین برنامه استراتژیک در تمامی حوزه ها، نقاط قوت و ضعف راشناسایی و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و چشم اندازی را جهت ادامه امور محوله ترسیم کرده است.

این مقام مسئول افزود: مدیریت استراتژیک، زمینه ساز اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی است و این مدیریت برنامه ریزی مدونی جهت عملیاتی کردن شعار سال بر مبنای مدیریت استراتژیک انجام داده است و برای رسیدن به یک اقتصاد شکوفا و دستیابی به اقتصاد برتر زیرساخت هایی از قبیل نیروی انسانی، دانش و فن آوری، مواد اولیه، انرژی، بازار مصرف و سرمایه مالی شرط لازم است و شرط کافی این است که باخودباوری و مدیریت و برنامه ریزی صحیح می توان اقتصاد کشور را بهبود بخشید.

به اشتراک بگذارید :