17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۲:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1633374
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه در حاشیه اجلاس سراسری روسای ادارات آموزش و پرورش کشور:
سلامت جسمی و روحی، لازمه تداوم فعالیت های آموزشی و پرورشی در مدارس است

سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور به منظور ایجاد همگرایی، هم‌افزایی، هم‌صدایی و ایجاد وحدت در اداره مدرسه، به صورت ویدئو کنفرانس در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،مهدی زمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه در حاشیه اجلاس روسا و در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی استان، با اشاره به توزیع عدالت آموزشی در کشور تصریح کرد: در دوران کرونا وزارت آموزش و پرورش تمام توان خود را در جهت ایجاد عدالت آموزشی به کار گرفته و با مشارکت خیرین محترم و برخی از ارگان های دولتی اقدام به تهیه گوشی و تبلت برای دانش آموزان نیازمند کرده است و علی رغم تمام اقدامات صورت گرفته، تحقق کامل عدالت آموزشی، عزم عمومی دولت و خیرین را می طلبد.

زمانی مهمترین اولویت آموزش و پرورش را در دوران همه گیری کرونا حفظ سلامت دانش آموزان، معلمان و خانواده ها عنوان کرده و افزود: سلامت جسمی و روحی سرمایه انسانی، لازمه تداوم فعالیت های آموزشی و پرورشی در مدارس است.
وی با اشاره به اهمیت اجرای دقیق برنامه های پروژه مهر خاطرنشان کرد: پروژه مهر بازنگری در فرایند تعلیم و تربیت و برنامه ریزی صحیح و اصولی برای رفع موانع آموزشی است و فرصتی است که با نگاهی عمیق و روشنفکرانه، اهداف آموزش و پرورش را در مدارس نهادینه کنیم.

به اشتراک بگذارید :