17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۵:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1633180
رییس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون:
پایان مدارس فرسوده روستایی در دستاورد دولت تدبیر و امید

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون گفت: با بازسازی مدارس فرسوده روستاهای جاشک، سجادیه و مل سوخته در دولت تدبیر و امید، همه دانش آموزان روستایی در فضای امن تحصیل می‌کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، ظهیر محمودی در حاشیه اجلاس ملی مدیران و روسای آموزش و پرورش اظهار کرد: در هشت سال گذشته، یک مدرسه 9 کلاسه و 7 کلاس درس جدیددر این منطقه آموزشی احداث شده است.

وی افزود: روند عملیات احداث دو مدرسه 6 و12 کلاسه در روستای شهنیا و شهر بردخون با 80 درصد پیشرفت ادامه دارد و در صورت تخصیص اعتبار، تا اول مهرماه 1400 به بهره‌برداری می‌رسند.

محمودی ادامه داد: احداث دارالقرآن شهر بردخون با اهدا زمین و کمک مالی یکی از خیرین منطقه، در اوایل دولت شروع شد و این ساختمان نیز هم اکنون بیش از 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون بیان کرد: ارتقا میانگین نمرات دانش آموزان در امتحانات نهایی و بهبود کمی و کیفی قبولی دانش آموزان در آزمون سراسری نیز از دیگر دستاوردهای سال‌های اخیر است.

وی خاطر نشان کرد: کمبود نیروی خدماتی مدارس، فرسودگی و تخریبی بودن فضای کانون فرهنگی تربیتی شهر بردخون که مرکز اصلی فعالیت‌های فرهنگی و هنری دانش آموزان منطقه است، مهم‌ترین چالش‌های آموزش و پرورش این منطقه است که امیدواریم در دولت آینده این مهم مرتفع شوند.

به اشتراک بگذارید :