12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ ۱۲:۵۹:۲۶
کد مطلب:  1632080
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام و کمیته اجرایی برگزار شد؛
تمهید مقدمات سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور در استان ایلام

جلسه هماهنگی برگزاری سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام و کمیته اجرایی برگزار شد.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ، امیر مهردادی  مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در این جلسه با اشاره به آمادگی کامل این اداره کل در برگزاری این جلسه گفت :  سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور امسال در روزهای ۴ و ۵ مرداد ماه برگزار می شود.

  مهردادی هدف از برگزاری اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش کشور را تبادل افکار رؤسا و مدیران در سراسر کشور و به حداقل رساندن فاصله صف و ستاد عنوان کرد .

   مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام افزود: این اجلاس  به دلیل بیماری کرونا به صورت مجازی و از طریق ویدئوکنفرانس و با رعایت پروتکل‌های ستاد ملی کرونا برگزار خواهد شد و همزمان از طریق فضای مجازی قابل رؤیت برای مدیران سراسر کشور خواهد بود.

   در این جلسه کمیته های پشتیبانی و اعتبار ، اطلاع رسانی و تشریفات ، حراست و امنیت ، فناوری ، نظارت و ارزیابی و سلامت و بهداشت هریک با ارائه گزارشی از اقدامات به عمل آمده در خصوص برگزاری این جلسه بحث و تبادل نظر کردند.

لازم به  ذکر است، سی‌ و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش وپرورش سراسر کشور در روزهای چهارم و پنجم مردادماه جاری به صورت ویدئوکنفرانس در سالن جلسات شهید رجایی استانداری ایلام و باشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :