9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ ۱۲:۵۰:۰۸
کد مطلب:  1630948
جانشین ستاد برگزاری مسابقات قرآن،عترت و نماز دانش آموزان کشور خبر داد:
آغاز مرحله نهایی مسابقات قرآن عترت و نماز دانش‌آموزان دختر کشور در بخش آوایی به میزبانی مشهد

جانشین ستاد برگزاری مسابقات قرآن،عترت و نماز دانش آموزان کشور از آغاز مرحله نهایی مسابقات قرآن عترت و نماز دانش‌آموزان دختر کشور در بخش آوایی به میزبانی مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، میکائیل باقری با بیان اینکه مرحله نهایی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در بخش آوایی به میزبانی مشهد مقدس به صورت مجازی و بدون حضور دانش آموزان و با حضور عوامل اجرایی و داوران حال برگزاری است اظهار داشت: مسابقات در بخش پسران از ۲۶ تیرماه آغاز شد تا ۲۹ تیر ادامه داشت، مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان دختر نیز از امروز ۳۰ تیر ماه آغاز شده است و تا فردا ۳۱ تیرماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ۸ نفر از داوران ملی و بین المللی داوری این دوره از مسابقات را برعهده دارند افزود: امروز مسابقات رشته های قرائت، تحقیق و قرائت ترتیل،برگزار می شود و داوران در صبح و بعد از ظهر اجرای حدود۹۰ نفر از دانش آموزان راه یافته به مرحله نهایی مسابقات را داوری می کنند.

باقری با بیان اینکه مسابقات فردا نیز در رشته های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰جزء، حفظ کل و حفظ عمومی قرآن کریم ادامه دارد و ۱۲ نفر از داوران ملی و بین المللی قضاوت این بخش را بر عهده دارند افزود: نتایج و اسامی برگزیدگان نیز هفته آینده در آیین اختتامیه که شبکه قرآن پخش خواهد شد، اعلام می شود.

به اشتراک بگذارید :