26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ ۱۰:۰۵:۳۲
کد مطلب:  bONWOkCA
مدیر آموزش و پرورش قرچک خبر داد:
دانش آموز قرچکی برترين بازيكن رقابت هاي قهرماني نوجوانان ايران در مشهد شد

مدیر آموزش و پرورش قرچک ازکسب افتخار توسط دانش آموز قرچکی در رقابت هاي قهرماني نوجوانان والیبال ايران در مشهد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت: محدثه آقا غفاری متولد سال 1380دانش آموز پایه نهم آموزشگاه حضرت زیتب(س) قرچک است و حدود سه سال است که والیبال را در سالن ورزشی  شهید فرزانگان  زیر نظر مربی خودآغاز نموده است.

وی افزود: آقا غفاری در این سالها مقامهای زیادی را رده های  باشگاهی و آموزشگاهی کسب کردو در آخرین دور مسابقات که در خانه والیبال تهران برگزار شد او با تیم آتیه سازان شهرستان قرچک در مسابقات شرکت و همراه با این تیم موفق به کسب مقام دوم این مسابقات شد و توانست جزو دوازده نفر بازیکنان منتخب استان تهران قرار بگیردو راهی مسابقات کشوری که در مشهد مقدس برگزار شد ،شود.

نیکبخت تصریح کرد: آقا غفاری با درخشش در چهار بازی نخست  همراه با  تیم والیبال نوجوانان دختر تهران مقابل تیم های سیستان و بلوچستان 12امتیاز، گلستان 16 امتیاز، مازندران 15امتیاز و خراسان جنوبی 16امتیاز را کسب کرد و به بازی نهایی رسیدند و در بازی پایانی با برتری 3 بر یک مقابل  خراسان رضوی موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره  مسابقات شدند.

وی ادامه داد: مسابقات والیبال نوجوان دختران فهرمانی کشور از اول لغایت هشتم مرداد ماه در مشهد مقدس برگزارشد..

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه افزود: محدثه آقا غفاری در پست اسپکر قدرتی زن در تمام 5 بازی به عنوان امتیاز آورترین و بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

 

به اشتراک بگذارید :