19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ ۱۰:۰۷:۲۰
کد مطلب:  1629954
سرپرست آموزش و پرورش لرستان :
سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور ۴ و ۵ مرداد ماه برگزار می‌شود

جلسه هماهنگی برگزاری سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور با حضور سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان ، معاونین وسایراعضا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی،  سید عیسی سهرابی سرپرست آموزش و پرورش لرستان ضمن تقدیر از خدمات گران سنگ  علیرضا نخعی مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان گفت :  سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور با محوریت شعار " نصیب برابر آموزشی، ارتقاء کیفیت یادگیری و تربیت تمام ساحتی در گام دوم انقلاب اسلامی ۴ و ۵ مرداد ماه برگزار می شود.

سهرابی هدف از برگزاری اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش کشور را تبادل افکار روسا و مدیران در سراسر کشور و به حداقل رساندن فاصله صف و ستاد عنوان کرد .
سرپرست آموزش و پرورش لرستان  افزود:  این اجلاس  به دلیل بیماری کرونا به صورت مجازی و از طریق ویدئوکنفرانس و با رعایت پروتکل‌های ستاد ملی کرونا برگزار خواهد شد و همزمان از طریق فضای مجازی قابل رویت برای مدیران سراسر کشور خواهد بود.
وی تصریح کرد: باید به خانواده‌ها اطمینان دهیم که فرزندان آنها فرزندان ما هستند و آنچه مهم است رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محیط‌های آموزشی است.
سهرابی با اشاره به اهمیت اجلاس  سی و پنجم  گفت : اهمیت اجلاس سی و پنجم به واسطه بازگشایی مدارس  و آموزش حضوری دارای  حساسیت فراوان برای خانواده ها ، دانش آموزان و مسئولین آموزش و پرورش است که در اجلاس سی و پنجم  همه موارد  مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت .
 سرپرست آموزش و پرورش لرستان  5 اصل را در برگزاری اجلاس سی و پنجم مورد تاکید قرار داد : کیفیت ، مشارکت ، تکریم و حفظ کرامت همکاران ، انضباط و تمرکز برهدف 
سهرابی با معرفی دبیرخانه برگزاری  اجلاس،  7 کمیته اجرایی را به شرح زیر بیان کرد :
کمیته اطلاع رسانی و تشریفات 
کمیته پشتیبانی و تامین اعتبار 
کمیته حراست و امنیت 
کمیته فناوری 
کمیته نظارت و ارزیابی 
کمیته علمی و محتوایی
کمیته سلامت و بهداشت 
شایان ذکر است، سی‌وپنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش وپرورش سراسر کشور در روزهای چهارهم و پنجم مردادماه جاری به صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد.


تنظیم خبر / پارسایی

به اشتراک بگذارید :