11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۱۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1629950
معاون وزیر آموزش و پرورش:
دولت سهم خود را برای تڪمیل پروژه های خیرساز درسریعترین زمان ممڪن تامین اعتبار می ڪند

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس ڪشور در بازدید از پروژه های خیرساز در حال ساخت آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر، گفت: دولت سهم خود را برای تڪمیل پروژه های خیرساز درسریعترین زمان ممڪن تامین اعتبار می ڪند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، مهراله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس ڪشور به همراه پاشایی مدیر ڪل آموزش و پرورش استان، علیزاده نماینده مردم شهرستان های مراغه و عجب شیر ،صدقی مدیرڪل نوسازی استان، فرماندار،امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش از پروژه های خیرساز شهرستان عجب شیر بازدید نموده و درجلسه خیرین مدرسه ساز این شهرستان شرڪت کرد.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس ڪشور دربازدیدی ڪه از پروژه های نیمه تمام ومدارس خیرسازونشست بامسولین وخیرین مدرسه ساز در شهرستان عجب شیر داشت گفت:با توجه به شروع  تخریب ،ساخت و نوسازی ۲۲ مدرسه مشارڪتی خیرساز در شهرستان عجب شیر قبل ازتڪمیل سهم خیرین ، دولت سهم خود را برای تڪمیل این پروژه ها درسریعترین زمان ممڪن تامین اعتبار می ڪند.

رئیس سازمان نوسازی،توسعه ،تجهیز مدارس ڪشور افزود:امسال  2350 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های نیمه تمام ومشارڪتی اختصاص یافته ڪه هر جایی سهم مشارڪت خیرین بیشتر باشد بیشترین بودجه نیز به آنجا تعلق خواهد گرفت.

 رخشانی مهر با اشاره به شروع بیست و دو  پروژه مشارڪتی خیرساز در شهرستان عجب شیر هم گفت:این اتفاق مبارڪ درمدت   ڪوتاه ڪمترازیڪسال  درشهرستان عجب شیردرسطح ڪشورنمونه خاص وقابل تقدیرهست و با پی گیریی ڪه  نماینده مراغه و عجب شیر  درمجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان  خواهند داشت اتفاقات خوبی در زمینه این پروژه ها رقم خواهد خورد.

وی تصریح ڪرد: در سراسر ڪشور مدارس فاقد سرویس بهداشتی به هر تعداد باشد تامین اعتبار برای ساخت آنها خواهیم نمود.

وی در پایان از تامین اعتبار لازم برای تجهیز تخصصی هنرستان های ڪشور خبر داد.

در این بازدید و نشست جعفر پاشایی مدیر ڪل آموزش و پرورش استان از شهرستان عجب شیر بعنوان شهرستانی ڪه با هماهنگی و همدلی  مسئولین ،خیرین و مردم همیشه شاهد اخبار خوش و مسرت بخش بوده یاد نموده از برخورداری این شهرستان از هر سه متغیر فضا و تجهیزات،فضای انسانی و منابع  در امر آموزش و پرورش شهرستان نام بردندوازموفقیت های اخیر این شهرستان درعرصه های آموزشی وپرورشی بویژه درایام ڪرونایی تشکر کرد.

پاشایی از حوزه نوسازی مدارس در عجب شیر را نمونه و الگویی در سطح استان و ڪشور نام برده ڪه ۲۲ مدرسه خیرساز در یڪسال اخیر را شاهد این ادعا ذڪر نمود.

علی علیزاده نماینده مردم مراغه و عجب شیر نیز در نشست مسولین شهرستان بامعاون وزیر ورییس سازمان نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس ڪشور خواستار  تامین اعتبار سهم دولت برای تڪمیل ساخت ۲۲مدرسه مشارڪتی خیرسازڪه خیرین درحال ساخت سهم خودمی باشند و همچنین پروژه های نیمه تمام دولتی شدند ایشان اختصاص اعتبار برای تخریب و بازسازی  ۶ مدرسه دیگر فرسوده شهرستان عجب شیرراضروری دانسته ودرآخر نیاز شهرستان در امر تجهیزات مدارس را یادآوری کرد.

در این جلسه  مدیر ڪل نوسازی مدارس استان همت مسولین شهرستان ومجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان عجب شیررادرساخت مدارس خیرساز رابعنوان یڪی از شهرستان های مثال زدنی  در سطح ڪشور مطرح نمودند، فرماندار و امام جمعه شهرستان نیز طی اظهاراتی از زحمات مسئولین آموزش و پرورش و خیرین شهرستان تقدیر و قدردانی نمودند.

درپایان جلسه به نمایندگی از تعدادی از خیرین مدرسه ساز و مسولین شهرستان ڪه با مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان واستان همڪاری تنگاتنگی دارندبااهدالوح سپاس توسط مسولین وزارتی واستانی تجلیل بعمل آمد./ روشنی

کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :