9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ ۰۲:۲۲:۳۳
کد مطلب:  1629590
با حضور معاون آموزش ابتدایی وزارت
یک مدرسه دخترانه ابتدایی با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در شیروان افتتاح شد

با حضور معاون آموزش ابتدایی وزارت یک مدرسه دخترانه ابتدایی با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در شیروان افتتاح شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی یک باب مدرسه ابتدایی ۶ کلاسه عصر روز  دوشنبه با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسوولان استانی در شهرستان شیروان خراسان شمالی افتتاح شد.

گفتنی است  این مدرسه ابتدایی دخترانه دارای ۶ کلاس درس در سطحی به زیربنای۸۶۵  مترمربع با ۳۰  میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی احداث شد که با بهره برداری از این واحد آموزشی برای سال تحصیلی جاری ۱۸۰  دانش آموز مقطع ابتدایی در آن تحصیل خواهند کرد.

شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد و ۳۰ هزار دانش آموز در ۴۲۱ آموزشگاه شهری و روستایی شیروان زیر نظر سه هزار فرهنگی تحصیل می کنند.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش صبح روز گذشته (۲۷  تیرماه) سفر ۲ روزه خود را به استان خراسان شمالی آغاز کرد و در این سفر طرح های آموزشی شامل کلاس تربیت بدنی، طرح ملی سنجش سواد حرکتی و یک دقیقه با کتاب رونمایی کرد.

افتتاح طرح و بازدید از هنرستان کارآفرین سد بارزو از بزرگترین و ارزشمندترین فضاهای آموزشی شهرستان شیروان از برنامه کاری روز دوم معاون وزیر در خراسان شمالی است

به اشتراک بگذارید :