15 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۱۴:۰۲:۰۰
کد مطلب:  1629586
فولادوند در جلسه روسای مناطق آموزش و پرورش شهرتهران عنوان نمود
مدیران مدارس سکانداران تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش هستند

وبینار تخصصی روسای آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ، صبح امروز جلسه روسای مناطق 19 گانه و شورای معاونین اداره کل به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس با موضوع چگونگی برگزاری اجلاس مدیران مناطق و بررسی ساماندهی نیروی انسانی، پروژه مهر ، ثبت نام طرح سنجش و ... برگزار گردید .
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در این نشست مدیران مدارس را سکانداران تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش قلمداد نمود و افزود: مدیران لایق و توانمند حلال مشکلات هستند و اصلی ترین مأموریت در زمان فعلی هدایت تحصیلی است، از مناطق انتظار می رود با تشکیل کمیته هدایت تحصیلی و استفاده از ظرفیت کارگروه ها به خصوص کارگروه توجیه و تبلیغ نسبت به این موضوع با جدیت اقدام کنند.
وی افزود: با توجه به شرایط و شیوع بیماری کرونا، برگزاری کلاس و برنامه های حضوری دانش آموزی در مدارس ممنوع است و با توجه به ضرورت پیگیری فعالیت های ستاد پروژه مهر ، ثبت نام ، طرح سنجش سلامت و مباحث مرتبط به صورت مستمر و با نهایت دقت تصریح نمود و گفت: پایگاه های طرح سنجش به خصوص در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی تحت بازدید مجدد قرار بگیرند و همچنین رعایت ضوابط و قواعد انتخاب و انتصاب مدیران با نهایت دقت صورت پذیرد.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به تقویت حوزه مشاوره و  استفاده از تمامی ظرفیت ها اضافه کرد: کمیته فوریت های روانی و اجتماعی در زیست بوم جدید زمینه بروز آسیب های نوپدید را کنترل نماید و برنامه ها و فعالیت های مربوط به پیش دبستانی کما فی السابق و تا زمان ابلاغیه سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک پیگیری شود.
آماده سازی مدارس جدیدالاحداث برای مهرماه با هماهنگی حوزه معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع و تمهید برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز سال 1401 ذیل کنگره شهدای آموزش و پرورش شهر تهران از دیگر مواردی بودند که مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خواستار  اجرای دقیق آنها  شد
فولادوند همچنین نسبت به برگزاری سی و پنجمین اجلاس مدیران که خط مشی سیاست های آینده آموزش و پرورش را رقم می زند به سبک و سیاق سال گذشته و با رعایت دقیق پروتکل ها در تاریخ های 4 و 5 مردادماه تاکید نمود..


 

به اشتراک بگذارید :