18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۲۰:۱۷:۰۰
کد مطلب:  1629488
محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی اعلام کردند
اولین نشست مشترک سازمان سوادآموزی با سازمان ثبت احوال در سال 1400 برگزار گردید.

این نشست با حضور محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی و ابوترابی معاون امور اسناد هویتی و یوسفی مدیرکل نگهداری و مهندسی عملیات سازمان ثبت احوال کشور تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی این نشست با حضور محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی و ابوترابی معاون امور اسناد هویتی و یوسفی مدیرکل نگهداری و مهندسی عملیات سازمان ثبت احوال کشور تشکیل شد.

در این نشست محمد زاده رئیس سازمان ضمن خیر مقدم و تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر خم، بیان کرد: در قبل از انقلاب بیش از ۵۲ درصد جامعه ما بیسواد بودند اما اکنون در سال ۹۹ میانگین باسوادی بالای ۹۶.6 درصد است. که این توفیق با همکاری شرکا از جمله سازمان ثبت احوال حاصل شد و امیدواریم با استمرار همکاریها  و شناسایی بیسوادها و جذب آنان بتوانیم به دغدغه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پاسخ دهیم و در آینده نزدیک شاهد ریشه کن شدن بیسوادی باشیم.

ایشان در ادامه برخی از نیازهای سازمان در خصوص استفاده از فناوریهای نوین را تبیین نمودند و به بیان چالش های پیش روی سازمان پرداختند. سپس گزارشی از نحوه  شکل گیری و وضعیت موجود پایگاه ثبتی سطح سواد و ویژگیهای آن ارائه شد.

ابوترابی، معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال، ضمن ارزشمند شمردن اقدامات سازمان نهضت سوادآموزی نسبت به رفع دغدغه های سازمان قول مساعد دادند و در پایان مقرر گردید به منظور بررسی نیازها سازمان نهضت سوادآموزی و اجرایی نمودن آن جلسات کارشناسی برگزار گردد.

 

به اشتراک بگذارید :