11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۲۰:۱۳:۵۲
کد مطلب:  1629482
محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان بیان داشت
نهمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان برگزار شد.

نهمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان در سال 1400 ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 1400/4/28 به ریاست محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی ، در این جلسه ابتدا اعضای شورا اخبار و تذکرات خود را بیان کردند و در ادامه نامجومنش مدیرکل نظارت و سنجش گزارشی از وضعیت سامانه سوادآموزی از نظر عملکرد آموزش دهندگان ارائه نمود. وسپس محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان با تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) و گرامی داشت روز عرفه و تبریک عید سعید قربان و عید غدیر خم به فضیلت های روز عرفه و آداب روز عید قربان پرداخت و افزود اگر کسی بتواند این روز را در عرفات باشد ، توفیق بزرگی دارد، این روز اعمال و دعاهای فراوانی دارد و بهترین عمل در این روز دعاست. این روز برای تقویت معرفت الهی و رابطه عمیق تر با خداوند متعال و شناخت صفات جمال و جلال پروردگار بسیار مناسب و مغتنم است. در روز عرفه مخصوصا دعا برای مومنان و دوستان بسیار سفارش شده است،چه آنان که زنده اند و چه کسانی که از دنیا رفته اند.

محمدزاده در ادامه صحبت های خود به روز دهم ماه ذی الحجه و عید قربان اشاره کرد و گفت :عید قربان از اعیاد مهم اسلامی و یادآور اخلاص و بندگی حضرت ابراهیم (ع) در برابر پروردگار خویش است وآنجا که فرمان حق برای ذبح اسماعیل صادر شد و حضرت ابراهیم از این  امتحان الهی سربلند بیرون آمد.

معاون وزیر و رئیس سازمان از گزارش خوب نامجومنش تشکر کرد و افزود آمار و اطلاعات ارائه شده براساس سامانه تحت وب سوادآموزی بوده و لازم است اگر اصلاحی هم صورت گیرد بایستی در سامانه سوادآموزی این اصلاح انجام شود و همچنین خواستار گزارش تکمیلی و تحلیلی پس از یک ماه شد و ابراز امیدواری کرد سامانه تحت وب سال به سال غنی تر و کاملتر شود.

در پایان  محمدزاده خواستار برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی به صورت حضوری و متناسب با شرایط کرونا شد و همچنین خواستار نظارت حضوری از فعالیت ها و برنامه های استانی شد و نیز خواستار پیگیری و به نتیجه رساندن قرارداد با صدا و سیما برای فعالیت های سمعی و بصری شد و افزود لازم است فیلم های کوتاه آموزشی از برنامه قلم وبیان تهیه و تدوین و در سایت و سامانه سوادآموزی بارگذاری شود.

به اشتراک بگذارید :