13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۱۵:۲۸:۴۸
کد مطلب:  1629392
فرمانده سپاه فجر فارس در نشست با فرهنگیان منتخب شوراهای اسلامی شهرهای استان فارس تاکید کرد:
فرهنگیان منتخب شوراها نباید خود را جدا از آموزش و پرورش بدانند

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: فرهنگیان منتخب شورا نباید خود را از آموزش و پرورش جدا بدانند و باید در راستای توسعه این نهاد فرهنگی و تربیتی مهم تمام تلاش خود را به کار گیرند.

گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سردار یدالله بوعلی در نشست با فرهنگیان منتخب راه یافته به شوراهای اسلامی شهرهای استان فارس با بیان اینکه باید کارگروه های مختلفی در شوراهای شهر و روستا تشکیل شود، افزود :تشکیل این کارگروه ها و فعالیت هدفمند در آن باعث گره گشایی و تشکیل اتاق فکرهای آموزش و پرورش استان خواهد شد.

فرمانده سپاه فجر فارس با تاکید بر اهمیت موضوع این نشست و اینکه استان فارس با پیشینه و تاریخ درخشانی که دارد معرفی شده است، اظهار کرد :ما میراث دار تاریخ فارس هستیم و باید فارس را در این جایگاه حفظ کنیم و می توانیم در جهت ارتقاء استان کمک کنیم.

سردار بوعلی همچنین اظهار کرد: امیدواریم بابرگزاری سلسله نشست های بین آموزش وپرورش و منتخبان شوراها و تشکیل دادن کارگروه‌های تخصصی و ایده پردازی در این زمینه بتوانیم امور مربوط به آموزش وپرورش راپیگیری وحل و فصل کنیم.

فرمانده سپاه فجر استان خطاب به منتخبین شورا تاکید کرد :سپاه و بسیج و فرهنگیان شوراها را همراهی خواهند کردتا مردم بدانند فرهنگیان راه یافته به شورا مدافع حقوق مردم و صیانت کننده ازدستاوردهای انقلاب اسلامی اند.

وی خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از رأی مردم ایران و استان فارس به شما فرهنگیان ومنتخبان فرهنگی شورای ششم بوده واین یعنی کسب اعتماد عمومی به شما منتخبان فرهنگی والبته توقعات ومطالباتی به دنبال دارد که بایدبه آنها پرداخته شود.

فرمانده سپاه فجر فارس بیان کرد: فارسیان در دوران انقلاب و دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ودین نقش آفرین بوده اند وبایدبه آنها خدمت کردونباید فرصت خدمت به مردم فارس راه بدست داد.

وی درادامه تصریح کرد: تکالیفی برعهده شما عزیزان است که یکی از آنها شناخت موقعیت‌ها، ظرفیت ها و فرصتهای پیش روی خدمت است.

بوعلی باتاکید برنقش سپاه و اقشار مختلف بسیج درهمراهی با مردم، نهاد های انقلابی وارگانهای دولتی گفت: سپاه به خودی خود ماموریت مسئولیتی ندارد جز استفاده ازتوان و ظرفیت اقشارمختلف بسیج برای راه‌ گشایی امور مردم و هم افزایی برای کمک به امور کشور که با وجود شما بزرگواران محقق خواهدشد.

گفتنی است در پایان این جلسه منتخبین فرهنگی در شوراهای شهرهای استان فارس به تبادل نظر و ارائه ایده های سازنده خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :