9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ ۱۲:۱۷:۳۶
کد مطلب:  1626748
سه بوشهری در جشنواره الگوهای برتر تدریس درخشیدند

معاون پرورشی و فرهنگی تاموزش و پرورش استان بوشهر گفت: سه نفر از دبیران این استان در جشنواره الگوی برترتدریس درس تفکر و سبک زندگی درخشیدند.

علی موحدی در گفتگو با اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر  افزود: در اجرای راهکارهای ۳-۲۳ و ۷-۱۱ سند تحول بنیادین، هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در سال تحصیلی جاری برای مستندسازی و ارتقای کمی و کیفی شیوه‌های تدریس، اصلاح و تغییر نگرش رایج سنتی در شیوه‌های تدریس و ایجاد رقابت سالم میان دبیران، مربیان پرورشی و مشاوران مدارس استان بوشهر برگزار شد.

وی بیان کرد: ۸۰ اثر برتر از شهرستان‌ها ومناطق به دبیرخانه استانی رسید که پس از داوری آثار هشت اثر برتر استان بوشهر به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

موحدی ادامه داد: در این میان  صغری کوهدوست از شهرستان دشتی و زهره بحرانی از بوشهر به ترتیب رتبه‌های اول و دوم را کسب کردند، همچنین فاطمه تیموریان از بوشهر موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر شد.

وی گفت: دبیرخانه جشنواره کشوری الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی برای ۲ سال تحصیلی آینده به استان بوشهر ابلاغ واگذار شده است.

موحدی اظهار داشت: امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب، این جشنواره درسال‌های  ۱۴۰۰ و  ۱۴۰۱ با مشارکت حداکثری از استان‌های مختلف برگزار شود.

به اشتراک بگذارید :