15 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ ۱۰:۰۱:۰۵
کد مطلب:  1626408
فولادوند در جلسه ساماندهی و ستادپروژه مهر منطقه 14 تاکید کرد
آینده نگری در کنار آینده پژوهی در راستای بازگشایی مدارس

فولادوند خواستار آن شد تا آسایش خانواده ها از لحاظ ثبت نام فرزندانشان تامین شود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ، صبح امروز جلسه ساماندهی نیروی انسانی و ستاد پروژه مهر منطقه 14، با حضور عبدالرضا فولادوند مدیر کل، جهانشاهی مدیر منطقه 14 و جمعی از اعضای شورای معاونین و کارشناسان اداره کل و منطقه 14 آموزش و پرورش، به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس بر گزار گردید .

در ابتدای جلسه، جهانشاهی مدیر منطقه 14، گزارشی در خصوص وضعیت منطقه با توجه به جمعیت آماری دانش آموزی و همکاران فرهنگی ارایه نمود.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران نیز با تقدیر از جامعه فرهنگیان شهر تهران اظهارداشت: همکاران فرهنگی، با انگیزه بالا و تلاش های یکساله خود تداوم تحصیل در زیست بوم جدید را با بالاترین کیفیت رقم زدند و در عرصه برگزاری انتخابات هم با تمام توان در برگزاری هرچه پرشورتر انتخابات قدم برداشتند.

فولادوند خواستار تلاش حداکثری در خصوص ساماندهی  نیروی انسانی در سال جاری شد و افزود: در بررسی نیروی انسانی به بهترین نحو باید توجه شود و موانع با همدلی، همفکری و همراهی مرتفع گردد.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی معاونین باید در اولویت باشد اضافه کرد: آسیب های نوپدید در بازگشایی سال جدید و در این زیست بوم، با عنایت به شیوع بیماری کرونا می بایست پیش بینی شود و بتوانیم با آینده نگری در کنار آینده پژوهی به سمت اهداف از پیش تعیین شده و بازگشایی مدارس حرکت کنیم.

فولادوند بر اهمیت نیروی توانمند و متخصص به ویژه در حوزه مشاوره، پرورشی و تربیت بدنی و مربیان بهداشت تصریح کرد و گفت: آموزش بدون رعایت سلامت جسمی و روانی، پاشیدن بذر در شوره زار است و ما به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی، در قبال مردم و آموزش و پرورش و تامین آسایش خانواده ها در خصوص ثبت نام و تحصیل فرزندانشان مسئول هستیم.

وی با بیان اینکه تب و تاب پروژه مهر باید در سطح مدرسه حس شود بر عملیاتی کردن پروژه مهر توسط مدیر و معاونین مدارس تصریح نمود و گفت: بازدید ها از ستاد های ثبت نام با جدیت ادامه می یابد و در خصوص انتصاب و انتخاب مدیران مدارس هم ملاک، مُر قانون است.

فولادوند در پایان با تقدیر از تلاش فرهنگیان معزز در برگزاری 4 انتخابات هم زمان در شهر تهران ادامه داد: در اجلاس روسای آموزش  و پرورش خط مشی ها و سیاست های کلان نظام در عرصه آموزش و پرورش بررسی می شود .

به اشتراک بگذارید :