13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ ۰۹:۳۲:۱۲
کد مطلب:  1626314
برنامه های غدیر دانش آموزی در البرز سازماندهی شد

مسوول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان البرزاعلام کرد: برنامه های باشکوه غدیر با محوریت دانش آموزان و با شعار « غدیر رمز قیام قائم » در محله های این استان سازماندهی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز، مجتبی فریدونی اظهارداشت: امسال  همانند سال های گذشته، پنچ برنامه با ارزشمند با رویکرد، فرهنگی مذهبی و حمایتی  تدوین و درحال آماده سازی برای اجرا در محله های استان البرزاست.

وی خاطرنشان کرد: ۷۰۰ محله استان البرز به عشق مهربان ترین پدر دنیا با طرح اطعام بهشتی مادرانه عطرآگین می شود.

وی بیان داشت: فرزندان مهربون ترین مهربون دنیا، مرد میدان می شوند و به مناسبت عید غیرخم با دوچرخه هایشان به عشق مولایشان رکاب می زنند.

فریدونی از جشنی جانانه و با نامی جانانه تر " غدیر قلب هستی" را از دیگر برنامه های غدیر خم ویژه دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دراستان برشمرد.

وی تصریح کرد: شهر شادی برای شاد کردن دل نوجوانان و جوانان به عشق امام علی(ع) چهارمین ویژه برنامه عید غدیر خم است که در استان البرز اجرایی می شود.

وی ادامه داد: رسا غدیر بزرگترین طرح غدیر خم است که از همه رسانه ها و خانواده ها در کنار دانش آموزان برای یا علی گفتن و شرکت درآن دعوت می کنیم تا غدیر را به همه معرفی کنیم.

مسوول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان البرزگفت: این برنامه ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در استان البرز برگزارمی شود.

فریدونی تاکید کرد: ۱۵ هزار دانش آموز عضو اتحادیه انجمن های اسلامی البرز هستند که در هر برنامه مناسبتی – مذهبی که در استان اجرا می شود بیش از ۱۵۰۰ نفر مشارکت فعال دارند

به اشتراک بگذارید :