8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ ۱۴:۴۳:۵۹
کد مطلب:  1625046
استاندار و رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
گسترش مراکز فنی و حرفه‌ای و هنرستان‌ها باید در دستور کار قرار گیرد

عباس رضایی گفت: گسترش مراکز فنی و حرفه‌ای و هنرستان‌ها نیاز امروز جامعه ما است چرا که اصفهان شهر نیروهای فنی، مبتکر، خلاق و نوآور است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در بیست و سومین روز از تیرماه ۱۴۰۰، عباس رضایی استاندار و رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان در یک‌صد و پنجاهمین جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان با ابراز خرسندی از عملکرد آموزش‌وپرورش در استان، اقدامات عاشقانه و دلسوزانه محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان برای دانش‌آموزان را ارزشمند دانست و از فعالیت‌های انجام شده در آموزش‌وپرورش تشکر نمود.

وی در ادامه با اشاره به دیدگاه‌های محمود امانی طهرانی دبیرکل شورای‌عالی آموزش‌وپرورش اظهار داشت: نگاه دبیرکل شورای‌عالی آموزش‌وپرورش برای ما ارزنده است و ما هم طالب چنین نگرشی هستیم و امیدوارم این دیدگاه تحقق یابد و شاهد این رویکرد در تمام سطوح آموزش‌وپرورش باشیم.

وی افزود: در چند سال گذشته اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان دغدغه نیروی انسانی را داشته است؛ اطمینان دارم به کمک صاحب‌نظران و تعامل بیشتر با برخی دستگاه‌ها و متخصصین توانمند می‌توانیم این دغدغه را کمتر کنیم.

رضایی با تأکید بر لزوم رویکرد جدید در مورد مراکز فنی و حرفه‌ای و هنرستان‌ها گفت: گسترش مراکز فنی و حرفه‌ای و هنرستان‌ها نیاز امروز جامعه ما است چرا که اصفهان شهر نیروهای فنی، مبتکر، خلاق و نوآور است.

رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان تصریح کرد: یکی از وظایف بزرگ آموزش‌وپرورش تغییر نگاه است که از همین رو باید برای بعضی از رشته‌ها امتیازاتی خاص قائل شویم تا در مجموع در همه رشته‌ها نخبه‌های خوبی داشته باشیم.
 

به اشتراک بگذارید :