8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ ۱۴:۲۳:۳۲
کد مطلب:  1625030
دبیرکل شورای‌عالی آموزش‌وپرورش:
استان اصفهان همیشه باید مراکز آموزش ضمن خدمت مستمر داشته باشد و از این توانایی برای کمک به دیگر استان‌ها استفاده شود

محمود امانی طهرانی گفت: در استان اصفهان پتانسیل خوبی وجود دارد، این استان جزو ۵ استان کشور است که همیشه باید مراکز آموزش ضمن خدمت مستمر داشته باشد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در بیست و سومین روز از تیرماه ۱۴۰۰، محمود امانی طهرانی دبیرکل شورای‌عالی آموزش‌وپرورش با حضور در یک‌صد و پنجاهمین جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان، ضمن تشکر از اعضا به‌خصوص استاندار اصفهان به دلیل حضور مستمر در جلسات شورا، اظهار داشت: حضور استاندار اصفهان در جلسات شورای آموزش‌وپرورش استان نشان از اهتمام ایشان برای حل مشکلات نظام آموزش‌وپرورش است که از این بابت از ایشان سپاسگزارم.

وی افزود: اگر بخواهم همه تجربه خود را در طی این سال‌ها در خصوص آموزش‌وپرورش جمع‌بندی نمایم باید بگویم اگر می‌خواهید تمام شاخص‌های مطلوب یک جامعه ارتقا پیدا کند کم‌هزینه‌ترین راه توجه به مدرسه است.

امانی تأکید کرد: دغدغه نیروی انسانی همیشه وجود دارد اما نباید از داشته‌هایمان غافل شویم چرا که کیفیت نیروهایی که در اختیار داریم برای ما بسیار مهم است و باید روی کیفیت آموزش متمرکز شویم. در استان اصفهان پتانسیل خوبی وجود دارد، این استان جزو ۵ استان کشور است که همیشه باید مراکز آموزش ضمن خدمت مستمر داشته باشد و از این توانایی برای کمک به دیگر استان‌ها استفاده و دوره‌های ضمن خدمت آنها را نیز برگزار کند.

دبیرکل شورای‌عالی آموزش‌وپرورش ادامه داد: از شما می‌خواهم در تعدادی از مصوبات مهم و تأثیرگذار از حیث قابلیت اجرا به کمک ما بیایید و تجربیات خود را برای هرچه بهترشدن کیفیت آموزش‌وپرورش به کار بگیرید.

دبیرکل شورای‌عالی آموزش‌وپرورش خاطرنشان کرد: شورای‌عالی آموزش‌وپرورش اصلی‌ترین نهاد قانون‌گذاری کشور است که ۱۰ سال قبل از مجلس مشروطه تأسیس شده است که در طول این ۱۲۵ سال یک شورای علمی بوده و تشنج‌های سیاسی و دیگر مسائل در آن جایی ندارد.
 

به اشتراک بگذارید :