13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ ۱۳:۰۳:۳۶
کد مطلب:  1624924
جلسه هماهنگی دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد تشکیل شد

جلسه هماهنگی دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان صبح امروز چهارشنبه 24 تیر ماه در اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، عطایی در این جلسه با اشاره به پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در اجرای مفاد سند بالادستی و غنابخشی به محتوای شبکه ملی مدارس ایران( رشد)، این جشنواره با رویکردهای مختلف و با همکاری معاونت های آموزش ابتدایی، متوسطه و مرکز اطلاع رسانی برگزار شود.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الکترونیکی درسی و استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیندهای یاددهی و یادگیری را یکی از اهداف این جشنواره عنوان کرد.

وی ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی و ترغیب و پرورش و حمایت مالی و معنوی از توانمندی های معلمان، دانش آموزان، دانشجو معلمان و مدرسان در تولید مواد و رسانه های یادگیری الکترونیکی را از دیگر اهداف جشنواره برشمرد.

به گفته ی عطایی این جشنواره در یک مرحله به صورت کشوری از میان محصولات برگزیده شده توسط هیات انتخاب جشنواره برگزار خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :