12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ ۱۵:۳۵:۰۰
کد مطلب:  1624624
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
پروژه مهر فرصتی مناسب برای شناسایی، پایش و پیگیری مسائل آموزشی و پرورشی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان عنوان کرد: پروژه مهر فرصتی مناسب برای شناسایی، پایش و پیگیری مسائل آموزشی و پرورشی است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه در نشست هماهنگی ستاد پروژه مهر استان که با حضور معاونین آموزشی و اعضای ستاد در سالن جلسات تدبیر برگزار شد، گفت: پروژه مهر فرصتی مناسب برای شناسایی، پایش و پیگیری مسائل آموزشی و پرورشی است که به عنوان اولویت اساسی دستگاه تعلیم و تربیت در ماه‌های آتی قرار گیرد.

وی افزود: تمامی افرادی که به هر نحوی در فرآیند آموزش دخیل هستند، باید زمینه‌های لازم از جمله آرامش روحی و روانی مورد نیاز دانش‌آموزان و والدین را جهت بازگشایی مدارس و بر اساس نظر مساعد ستاد ملی مبارزه با کرونا فراهم نمایند.

یزدان‌پناه با اشاره به ضرورت تمهید مقدمات در این خصوص، تصریح کرد: ساماندهی منابع انسانی و تجهیزات، توانمندسازی نیروی انسانی و توسعه ‌شایستگی‌های حرفه‌ای همکاران، سنجش نوآموزان و پایش وضعیت بهداشتی واحد‌های آموزشی... از عناوین پروژه مهر استان هستند که باید در اسرع وقت اقدام لازم در خصوص اجرای مطلوب آن‌ها صورت گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: اعضای محترم شورا با دقت فعالیت‌های مدارس و وضعیت کلی را رصد کنند و موانع و مشکلات پیش روی واحد‌های آموزشی را شناسایی، پیگیری و در صدد رفع آن‌ها برآیند.

به اشتراک بگذارید :