9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ ۱۲:۳۷:۵۶
کد مطلب:  1623560
مدیر کل آموزش وپرورش لرستان
پروژه مهر، بازگشایی مدارس قبل از باز شدن مدرسه است

چهارمین جلسه پروژه مهر آموزش و پرورش لرستان با حضور شورای معانین اداره کل ، مدیران وروسای آموزش و پرورش شهرستان و مناطق از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان علیرضا نخعی در چهارمین جلسه پروژه مهر آموزش و پرورش لرستان  با تاکید بر نقش مدیران مدارس گفت : عمده ترین نقش در پروژه مهر را مدیران مدارس دارند و نقش آنها موثرترین نقش در پروژه مهر است .

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در ادامه مطالب خود را در چند مقوله زیر عنوان کرد :

شیوع موج جدید کرونا

صرفه جویی در مصرف برق

ثبت دانش آموزان در سامانه سیدا

پروژه مهر

تبریک روز فناوری  اطلاعات

نخعی با اشاره به موج پنجم کرونا گفت : باید با حساسیت لازم نسبت به شیوع موج پنجم کرونا توجه داشته و دستورالعمل های بهداشتی رعایت گردد، این موج بسیار خطر ناکتر از موج های گذشته است ، البته با توجه به فصل تابستان ، فعالیتهای اوقات فراغت مدارس بطور مطلق تعطیل نمی شود ولی با برنامه ریزی لازم و رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی و با جمعیت کم دانش آموزان در فعالیت های تابستانی حضور خواهند یافت .

علیرضا نخعی رعایت صرفه جویی در مصرف برق را مهم عنوان کرد وافزود: همه ما مسئول بوده و باید دراین خصوص برنامه محور و هدفمند عمل کنیم با توجه به موج گرما نیاز به صرفه جویی در مصرف برق ضروری است .

وی با تبریک به همکاران آموزش و پرورش که در ثبت دانش آموزان در سامانه  سیدا رتبه مناسبی در سطح کشور کسب کرده اند گفت : مدیران مدارس ظرفیت ارزشمندی هستند که با ارتباط موثر و تعامل سازنده با آنها می توان مشکلات زیادی از آموزش و پرورش  را مرتفع نمود .

مدیر کل آموزش و پرور ش لرستان پروژه مهر را بازگشایی مدارس قبل از بازشدن مدرسه عنوان کرد وگفت : مدیران مدارس  مهمترین نقش را در پروژه مهر دارند در سال جاری آموزش نه بصورت مطلق غیر حضوری است نه مانند سنوات قبل حضوری است باید مدیران، خود را برای شرایط منعطف و متغیر آموزشی  آماده  کنند .

وی با تبریک روز فناوری اطلاعات به همکاران فرهنگی حوزه فناوری گفت :همکاران فناوری می توانند نقش مهمی در موفقیت  آموزش و پرورش  داشته باشند با تبریک روز فناوری اطلاعات برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارم .  

در ادامه  معاونین آموزش و پرورش لرستان و مدیران آموزش و پرورش شهرستان و مناطق ( مسئولین قطب های چهارگانه ) نکات لازم در راستای پروژه مهر را بیان کردند .

تنظیم خبر / پارسایی

 

به اشتراک بگذارید :