24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1622392
دریافت آثار جشنواره نوجوان سالم در مرحله کشوری به صورت رسمی آغاز شد.
آغاز دریافت آثار «دهمین جشنواره نوجوان سالم» در مرحله کشوری

.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، این جشنواره که دهمین سال برگزاری خود را پشت سر می‌گذارد در سه بخش خلاقیت‌های  دانش‌آموزی، ابتکارات مدرسه‌ای و ابتکارات جامعه محور در موضو عات؛ شیوه‌های زندگی سالم، پیشگیری از رفتارهای پر خطر و بهداشت روان  در سال تحصیلی  1399-1400 از مرحله آموزشگاهی آغاز شد.

در حال حاضر آثار دانش‌آموزان و فرهنگیان در مرحله منطقه‌ای و استانی داوری شده و برگزیدگان به مرحله کشوری راه پیدا کرده‌اند که آثار آنان از بیستم لغایت 24 تیرماه 1400 بصورت غیر حضوری و از طریق شبکه شاد دریافت می‌شود.

 دانش‌آموزان در قالب‌های ایده پردازی، مقاله، نقاشی با گرایش‌های پاستل، مداد رنگی، گواش، آبرنگ، فیلم کوتاه، نرم افزار و چند رسانه‌ای، خلق کاراکتر و موشن گرافی اقدام به تولید آثار کرده‌اند.

فرهنگیان در بخش اقدام پژوهی، تولید محصولات فرهنگی، منابع کمک آموزشی و فیلم مستند پیشگیری در کلاس درس، برنامه سالانه مدرسه برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و پروژه‌ها و مداخلات موردی در این جشنواره  شرکت کرده‌اند.

در جشنواره امسال بخش دیگری به جشنواره با عنوان ابتکارات جامعه محور و یاریگران زندگی اضافه شد که فعالیت‌ها و مستندات یاریگران زندگی برتر استان‌ها به بخش کشوری راه خواهند یافت.

پس از دریافت آثار و داوری، اختتامیه و اعلام نتایج برگزیدگان این جشنواره بصورت غیر حضوری و در مرداد ماه صورت خواهد گرفت.

شایان ذکر است دبیرخانه این جشنواره امسال بر عهده اداره کل شهرستان های تهران است و فعالیت های اجرایی آن را انجام می دهد.

 

به اشتراک بگذارید :