14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ ۰۹:۵۵:۴۵
کد مطلب:  1621750
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
کلاس های درس برای حضور امن دانش آموزان مهیا می شود

سومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن اجتماعات شهید مجید عرب واقع در استانداری تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این نشست گفت : در 28 خرداد ماه انتخابات برگزار شد و رئیس جمهور جدید انتخاب شدند و انشالله از اواسط مرداد شروع به کار خواهند کرد . شاید برخی افراد در این فضای میانی  انگیزه فعالیت خود را از دست بدهند .وی تاکید کرد : ما به هیچ وجه چنین نگاهی نداریم  و خودمان را متعهد می دانیم تا زمانی که این جایگاه در اختیارمان است و  تا آخرین ثانیه ای که هستیم به عنوان یک مدیر که  وطنمان را دوست داریم فعالیت خود را به بهترین نحو انجام دهیم  و هیچ اهمیتی ندارد که بعدا در این جایگاه حضور داریم یا خیر  .

بنا بر این گزارش صید لو اظهار داشت :خواسته ما این است که کلاس ها  حضوری برگزار شود اما حقیقت امراین است که تمام مولفه ها برای برگزاری کلاس ها بصورت حضوری در اختیار آموزش و پرورش نیست . اما ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا کلاس های درس برای حضور امن دانش آموزان مهیا باشد .

در این نشست محمد صیدلو با اشاره به آماده سازی مدارس در پروژه مهر برای فعالیت حضوری مدارس در سال جاری  گفت : در ستاد های ثبت نام سعی می شود به مسائلی که دغدغه های اصلی والدین است توجه لازم بشود  . وی در خصوص تجهیز مدارس اظهار داشت : پرداختن به تجهیزات و فضای آموزشی با توجه به شرایط  هر استان  و منطقه متفاوت است  و اولویت های متفاوتی دارد و افزایش کیفیت در مناطق مختلف نیز با توجه به وضعیت موجود در آن مناطق معانی متفاوتی خواهد داشت و هر چه دغدغه های جانبی ما کم تر شود آموزش و پرورش به کییفیت بیشتری  خواهد پرداخت .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از دیگر چالش های شروع سال تحصیلی جدید با عنوان کمبود شدید نیروی انسانی نام برد و خاطر نشان کرد : از سوی دیگر با توجه به شرایط ویژه شهرستان های استان تهران و  فاصله منزل همکاران تا محل خدمت به وسیله ایاب و ذهاب نیاز است که حدود 10 میلیارد تومان هزینه دارد و باید این مبلغ تامین شود .

به اشتراک بگذارید :