12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ ۰۷:۴۱:۲۰
کد مطلب:  1621150
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
درخشش فرهنگیان استان فارس در نخستین جشنواره معلمان مولف +اعلام اسامی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس ، از درخشش فرهنگیان فارس در نخستین جشنواره معلمان مولف که بهار و تابستان 1400 برگزار شد خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، گفت: نخستین جشنواره معلمان مولف به همت معاونت پرورشی و فرهگی و اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش و همکاری سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور، دانشگاه فرهنگیان ، دانشگاه شهید رجایی ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران ، انتشارات منادی تربیت انتشارات مدرسه، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان تهران در بهار و تابستان 1400 برگزار شد. 

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت : این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی فرهنگیان مولف، کمک به ارتقا سطح دانش فرهنگ مکتوب جامعه ، تکریم و قدرشناسی از پدیدآورندگان متعهد و متخصص کتاب در بین فرهنگیان کشور، استفاده از آثار فرهنگی آنان در جشنواره های کتابخوانی آموزش و پرورش و حمایت مادی و معنوی از معلمین مولف برگزیده جشنواره ویژه تمامی همکاران شاغل در مدارس و مراکز پرورشی ، ادارات داخل و خارج از کشور و کارکنان اداری ، کارشناسان، مدیران، مربیان ،مشاوران تربیتی مدارس، استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان می توانستنددر این جشنواره شرکت نمایند.

بانشی گفت : این جشنواره در 10 موضوع : علوم کامپیوتر و اطلاع رسانی ، فلسفه و روانشناسی، دینی ، علوم اجتماعی ، زبان ، علم ، تکنولوژی ، هنر و سرگرمی ، ادبیات ، تاریخ و جغرافیا برگزار و فرهنگیان مولف و معلمان اهل قلم می توانستند آثار خود را تا 10 خرداد ماه 1400 به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت : اختتامیه این جشنواره در روز 14 تیرماه همزمان با روز قلم در اردوگاه شهید باهنر تهرن برگزار و استان فارس با 173 اثر ارسالی در کنار استان های تهران، شهرستان های تهران ،خراسان رضوی و اصفهان به عنوان استان برگزیده در تعداد آثار ارسالی معرفی گردید.

وی بیان کرد : در این جشنواره اسماعیل مردانلو رتبه برتر ، عبدالرسول قرائتی و طاهره راکعی رتبه برگزیده و حسین اسدی ، بابک شمشیری و صدیقه نبوی زاده از استان فارس موفق به کسب رتبه شایسته تقدیر شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان استان در این جشنواره ، به تمامی منتخبین تبریک گفته و از همه معلمان خواستار شد: برای ارتقای سرانه مطالعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین دانش آموزان و فرهنگیان ،نظرات و پیشنهادات خود را برای معاونین پرورشی و تربیت بدنی ادارات خود ارسال نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :