12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ ۰۷:۳۸:۴۱
کد مطلب:  1621124
رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی آموزش و پرورش فارس خبر داد :
آغاز مرحله سوم مسابقات ورزشی تیمی و انفرادی دانش آموزان فارس

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت از آغاز مرحله سوم مسابقات ورزشی غیر حضوری دانش آموزان فارس در بخش پسران و دختران در 6 رشته ورزشی تیمی و انفرادی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر آیت اله دهقان گفت: سی و هفتمین و سی و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی دانش آموزان استان در بخش پسران ودختران مقطع متوسطه اول و دوم در 6 رشته ورزشی تیمی و انفرادی به صورت مجازی و در قالب اجرای تکنیک و مهارت های ورزشی آغاز شد.

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت: این دوره از مسابقات در رشته های تکواندو،کاراته،ووشو ،شطرنج وطناب زنی در بخش دختران و رشته های تکواندو،کاراته ،ووشو ،شطرنج وفوتبال چمنی در بخش پسران با بیش از 400 شرکت کننده از تاریخ 13تیر ماه آغاز شد و تا 22 تیرماه ادامه دارد.

دبیر هیات ورزش دانش آموزی فارس نیز گفت: امسال با توجه به شرایط کرونایی پذیرش مسابقات نیز به صورت آنلاین و ارسال به صورت الکترونیکی می باشد و نهایت دقت نیز در شرایط پذیرش برای تمام تیم ها لحاظ شده است.

دکتر محسن بهادری گفت: به جز نواحی چهارگانه شیراز، شهرستان های اباده ،اقلید ،فسا ،داراب ،جهرم ،مرودشت ،شیبکوه ،استهبان و سده نیز در این مسابقات حضور دارند.

بهادری گفت: مسابقات از ستاد مرکزی بصورت آنلاین بررسی و ضبط میگردد و طبق جدول زمانبندی هر تیم فیلم اجرای خود را به ستاد مسابقات استان ارسال میکند.

 

به اشتراک بگذارید :