17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ ۲۰:۵۸:۴۱
کد مطلب:  1620236
با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش انجام شد:
افتتاح و بهره برداری از آموزشگاه ابتدایی خیرساز عشایری منطقه کهمره سرخی شیراز

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: مدرسه سازی آغاز یک حرکت به سمت توسعه عدالت آموزشی است و برای تکمیل این حرکت اهتمام و توجه به امور تحصیلی دانش آموزانی که در این مدارس تحصیل می کنند نیز بسیار اهمیت دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر رضوان حکیم زاده در آیین افتتاح آموزشگاه ابتدایی خیرساز عشایری منطقه کهمره سرخی شیراز گفت: محبت و عنایت خداوند است که باعث می شود انسان سرمایه های خود را در کار درست و خیری چون مدرسه سازی هزینه کند و باعث تغییر مسیر خیلی از دانش آموزان شود.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به آیات قران گفت: نعمت واقعی این است که انتخابگر بتواند از آن چیزی که خداوند به او عطا کرده است در راستای بهتر کردن زندگی دیگران استفاده کند.

حکیم زاده گفت: یکی از نمادهای شکر این است که از نعمات خداوند به درستی بهره بگیریم و این نعمات را صرف امور خیر کنیم.

وی افزود:امیدواریم در این مدرسه خیرساز نیز با مشارکت و نظارت خیر محترم و همکاری اداره آموزش و پرورش عشایری مقوله یادگیری و تربیت به خوبی اتفاق بیفتد.

گفتنی است آموزشگاه خیر ساززنده یاد روح الله کنعانی وند در زمینی به مساحت یک هزارمترمربع و زیربنای 350 مترمربع با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال دارای 3 کلاس، آزمایشگاه ، نماز خانه و سرویس بهداشتی و یک باب سرایداری توسط خیر محترم مهندس کنعانی وند که خود روزی دانش آموز این مدرسه بوده ساخته شده است.

لازم به ذکر است در این مراسم محمد رضا سیفی مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش، اسماعیلی و فیاض پور مدیر کل و معاون اموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس، مهندس موصلی مدیرکل نوسازی مدارس فارس، حیدری رییس آموزش و پرورش عشایری و جمعی از مسئولان اداره کل و آموزش و پرورش عشایری و مردم منطقه کهمره سرخی شیراز نیز حضور داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :