13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1619820
فعالیت های پایگاه های تابستانی بناب با حضور معاون فرهنگی و پرورشی استان کلید خورد

افتتاح فعالیت های پایگاه های تابستانی شهرستان بناب، بازدید از پروژه ۱۸ کلاسه ساختمان اداری آموزش و پرورش و مجموعه تفریحی و گردشگری اردوگاه امام علی (ع) مجموعه آموزش و پرورش بناب در سفر یک روزه معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل صورت گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از بناب ، طاهر علمی در افتتاحیه این مراسم با اشاره به فرارسیدن هفته عفاف و حجاب و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عفاف ۲۱ تیر ماه افزود: حجاب بحث اجتماعی هست نه فردی که بایستی با وحدت و انسجام ملی به این موضوع توجه کنیم و شهرستان بناب نیز با توجه به شهری مذهبی و دینی بودن جزو پیشروان امر عفاف و حجاب است.

علمی ادامه داد: ۲۲۰۰ پایگاه تابستانی در ۳۹ منطقه و ناحیه در سطح استان کلاس های تابستانی را با توجه به رنگ بندی کرونایی بصورت حضوری و مجازی برگزار میکنند که  کلاس های حضوری سه روز در هفته و کلاس های مجازی در مدت زمان نیم ساعت برگزار خواهد شد.

معاون پرورشی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی در ادامه گفت: پایگاه های تابستانی استمرار جریان تعلیم و تربیت را در تابستان را بر عهده داشته و با شعار هر دانش آموز یک نقش محوری و یک مهارت آموزی آماده پذیرش دانش آموزان عزیز هستند.

پارسا مهر نیز در این مراسم با اشاره بر متفاوت ترین بازگشایی مدارس در طول بعد و قبل انقلاب افزود: امید واریم با استمرار مناسب واکسیناسیون عمومی‌ در کشور شاهد حضور دانش آموزان عزیز در کلاس های درس در اول مهر ماه ۱۴۰۰ شویم.

مدیر آموزش و پرورش بناب در پایان با اشاره به  برخی کمبود ها و اعتبارات قطره چکانی در آموزش و پرورش افزود: متاسفانه بدلیل کمبود اعتبارات شاهد پیشرفت کند روند بهسازی و تکمیل اردوگاه امام علی (ع) هستیم که امیدواریم با توجه ویژه مسئولان ذیربط و تامین اعتبارات مناسب بزودی شاهد تکمیل اردوگاه امام علی و تبدیل آن به مکان گردشگری و طبیعت گردی مناسب برای همشهریان و فرهنگیان عزیز شهرستان بناب باشیم.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از نفرات برتر مسابقات نانو فناوری پژوهشسرا های کشور که از بناب حائز رتبه‌های برتر شده بودند تجلیل بعمل آمد./ روشنی

 کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :