13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ ۱۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1618836
بازدید مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از مجتمع آموزشی طرح نو

مدیر کل آموزش و پرورش استان با همراهی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل و مدیر آموزش و پرورش ناحیه۱ از مجتمع آموزشی طرح نو بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه 1 تبریز، ظهر امروز طی این بازدید مدیرکل استان از نزدیک از مجتمع آموزشی طرح نو بازدید بعمل آورد و در جریان روند آموزشی و ثبت نام در این مجتمع قرار گرفت.

در این بازدید از پیش دبستانی مجتمع آموزشی طرح نو که به سبکی جدید و با استفاده از ابزار تمامی مفاهیم پایه را آموزش می دهند بازدید بعمل آورده و در جریان نحوه تدریس و آموزش و میزان اهمیت بخشی به پیش دبستانی قرار گرفتند.

جعفر  پاشایی در این بازدید گفت: امیدواریم که بتوانیم در همه سطوح و مدارس با خلاقیت و ابزارهای نوین کار تعلیم و تربیت را پیش ببریم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: تقویت نقاط قوت و حذف نقاط ضعف با درس پژوهی و نگاه متخصصانه توسط کارشناسان ناحیه و اداره کل و صاحب نظران این امر اولین کار در تایید این روش نوین است.

به تاکید پاشایی، کیفیت بخشی با رضایت کلی و همه گیر تحقق می پذیرد و راه و مسیر جدید و نوین باید جامع پذیر باشد.

در ابتدای دیدار نوری از معلمین پایه اول ابتدایی طرح روش تدریس نوین که در قالب یک پروپوزال تنظیم شده بود با هدف تسهیل در آموزش محتوای دوره  ابتدائی ارائه نمود و درخواست مطرح شدن موضوع در قالب یک طرح پایلوت پس از تأیید کارشناسان و متخصصین این حوزه در اداره کل و ناحیه در سال تحصیلی جدید که مورد استفاده قرار گیرد و پس از بررسی نقاط قوت و ضعف به صورت آزمایشی در مدارس ناحیه یک اجرا شود که این مسئله مورد تقدیر و تشکر و  موافقت مدیر کل قرار گرفت.

مسئولین مجتمع آموزشی طرح نو نیز آمادگی خود را جهت ارتقا سطح دانش مربیان پیش دبستانی شهر تبریز در حد مقدورات اعلام نمودند./ روشنی

 کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :