16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ ۱۱:۵۱:۵۸
کد مطلب:  lP4IBN86
رئیس اداره پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
33واحد آموزشی استان حائز کسب رتبه برتر در جشنواره سرود نه بگو به اعتیاد شدند

رئیس اداره پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در جشنواره استانی سرود « نه بگو به اعتیاد » بیش از 300 واحد آموزشی شرکت کردند که از این آمار 33 مرکز آموزشی رتبه برتر را بدست آوردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان باقری ؛ رِِِئیس اداره پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مراسم اختتامیه جشنواره استانی سرود « نه بگو به اعتیاد » به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل و جمعی از مدیران و کارشناسان آموزش و پرورش اظهار کرد: در سال جاری از سوی روسا و کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش استان، تلاش های بسیاری در بحث اطلاع رسانی پیرامون پیشگیری از آسیب های اجتماعی به عمل آمد.

وی با اشاره به اینکه باید اقدامات گسترده ای در راستای پیشگیری از انواع آسیب های اجتماعی به عمل آورد تا به اهداف خود دست پیدا کنیم، افزود: امسال در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی علاوه بر برگزاری جلسات و ارائه برنامه های مختلف، از ابزار هنر مانند جشنواره سرود « نه بگو به اعتیاد » و برگزاری مراسم تئاتر در مدارس نیز استفاده کرده ایم.

باقری با اعلام این خبر که امسال اصفهان میزبان جشنواره نوجوان سالم است، تصریح کرد: هم اکنون آثار دانش آموزان به دبیرخانه مربوطه ارسال شده است و هفته آینده نیز اقدام به اعلام نتایج خواهیم کرد.

رئیس اداره پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: 15 شهریورماه اصفهان میزبان جشنواره نوجوان سالم خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :