11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ ۰۸:۰۳:۰۲
کد مطلب:  1617988
با حضور رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس؛
تفاهم‌نامه همکاری سازمان نوسازی مدارس با «آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک» به امضا رسید

تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در راستای ارزیابی و آزمایش های مرتبط با ساخت مدارس، به امضاء رسید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، احداث فضاهای آموزشی با استفاده از دانش فنی، تجربیات مهندسان ایرانی و همچنین علم روز دنیا در اقصی نقاط کشور در حال انجام است.

در این راستا، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس به منظور استفاده مطلوب و بهینه از توانمندی علمی، فنی و تجهیزاتی، در جهت ارتقای کیفیت ساخت فضاهای آموزشی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک با شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به امضاء رساند.

مطابق این تفاهم‌نامه، ارائه خدمات مشاوره ژئوتکنیک به منظور ارزیابی و مکان‌یابی فضاهای آموزشی، انجام آزمایشات مرتبط با مقاوم‌سازی و بهسازی لرزه‌ای فضاهای آموزشی، ارائه خدمات کنترل کیفیت عملیات اجرایی طرح‌ها، همکاری در تعیین و تدوین استانداردها، ضوابط و معیارهای ساخت و بازسازی فضاهای آموزشی و همکاری در پیاده‌سازی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت جامع (TQM) در عملیات اجرایی طرح‌ها، به عهده آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خواهد بود.

سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس نیز در راستای عملیاتی شدن این تفاهم‌نامه، زمینه‌های لازم برای تسهیل در امور و همچنین ابلاغ به ادارات کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان‌ها به جهت همکاری مستمر با آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک را به انجام خواهد رساند.

این تفاهم‌نامه به امضای مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و مجید کیان‌پور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی مکانیک خاک رسید.

به اشتراک بگذارید :