18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ ۱۱:۴۶:۰۰
کد مطلب:  1617710
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش وارد شیراز شد

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش برای شرکت در سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی وارد شیراز شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر رضوان حکیم زاده در سفری چند روزه خود به شیراز علاوه بر حضور و سخنرانی در همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی در چند برنامه دیگر نیز شرکت خواهد کرد.

بازدید میدانی از وضعیت تعلیم و تربیت مدارس عشایر سیار استان و همچنین افتتاح ساختمان یک باب آموزشگاه ابتدایی از برنامه های معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در فارس خواهد بود.

دکتر حکیم زاده همچنین از چندین نمایشگاه آثار و دست ساخته های دانش آموزان در شهرهای شیراز و مرودشت بازدید خواهد کرد.

دیدار و گفتگو با نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز و همچنین مدیرکل و معاونین مرکز صدا و سیمای مرکز فارس از دیگر برنامه های معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در فارس خواهد بود.

دکتر حکیم زاده همچنین روز چهار شنبه شانزدهم تیرماه از ساعت 13:20 الی 14 از طریق شبکه استانی صدا و سیمای مرکز فارس به صورت زنده در مورد آخرین سیاست ها و برنامه های وزارت آموزش و پرورش در خصوص ثبت نام دانش آموزان و وضعیت سال تحصیلی در سال آینده گفتگو خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :