11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ ۱۵:۳۶:۲۰
کد مطلب:  1616334
با حضور دکتر حسینی صورت گرفت؛
افتتاح صد و چهل و هشتمین مدرسه استثنایی نهضت از خشت تا بهشت در گیلانغرب

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در شهرستان کرمانشاه،نشست شورای معاونین و آیین مجازی افتتاح مدرسه استثنایی زنده یاد "محمدرضا معصومی لاری" در شهرستان گیلانغرب به عنوان یکصدوچهل و هشتمین مدرسه ساخته شده برای دانش آموزان با نیازهای ویژه در کشور و اولین مدرسه استثنایی گیلانغرب در قالب طرح "از خشت تا بهشت" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی؛ مدرسه 14 کلاسه "محمدرضا معصومی لاری" با زیربنای 834 مترمربع در زمینی به مساحت 2050 متر مربع برای دانش آموزان با نیازهای ویژه شهرستان گیلانغرب ساخته شده است و برای ساخت این مدرسه پنج میلیارد تومان هزینه شده که تمامی این هزینه از سوی خیرین پرداخت شده است.

پیش از این شهرستان گیلانغرب هیچ مدرسه ای برای دانش آموزان با نیازهای ویژه نداشت و با افتتاح این مدرسه دانش آموزان با نیازهای ویژه خواهند توانست از امکانات مورد نیاز برای آموزش خود استفاده کنند.

 شایان ذکر است در انتهای مراسم افتتاح مجازی این مدرسه، از نسخه استانی سند تحول بنیادین در استان کرمانشاه رونمایی و از خدمات فرزاد سهیلی مدیر پیشین آموزش و پرورش استثنایی استان نیز تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :