13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ ۱۸:۵۴:۲۶
کد مطلب:  1615130
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛
مدرسۀ خیّرساز زنده یاد مهندس حسن عسگریان دماوندی در روستای نادیلو آذرشهر افتتاح شد

مدرسۀ خیّرساز زنده یاد مهندس حسن عسگریان دماوندی در روستای نادیلو آذرشهر با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و اداره نوسزی و تجهیز مدارس استان و خانواده عسگریان دماوندی افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از آذرشهر، مدرسۀ خیّرساز زنده یاد مهندس حسن عسگریان دماوندی در روستای نادیلو آذرشهر با حضور خانوادۀ عسگریان دماوندی، مسئولین استانی و شهرستانی و اهالی روستا روز یکشنبه 13 تیرماه افتتاح شد.

جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان در این مراسم ضمن تأکید بر اهمیت امر مقدس مدرسه سازی اظهار داشت: تکیه بر همت و ارادۀ محکم و تأثیرگذاری و حرکت برای ساختن ایران توسط خیّران، فردای روشنی را برای همگان فراهم خواهد کرد.

پیام صدقی، مدیر کل نوسازی مدارس نیز در سخنان خود با اشاره به اینکه 50 درصد مدارس در سطح استان توسط خیّرین ساخته شده است گفت: در سال تحصیلی پیش رو، 500 کلاس درس به مجموعۀ آموزش و پرورش استان اضافه خواهد شد.

این مدرسه شش کلاسه با اعتبار بالغ بر 20 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 500 متر مربع  بعنوان هشتمین مدرسه خیر ساز منطقه به بهره برداری رسید.

pp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :