13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ ۰۸:۲۷:۲۱
کد مطلب:  1614334
در پی کسب تنها سهمیه ورودی المپیک 2021 ژاپن توسط شناگر اصفهانی انجام شد؛
دیدار رئیس هیات شنای اصفهان با معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان

رئیس هیات شنای استان و مسؤولین یکی از باشگاههای ورزشی اصفهان به همراه سه تن از شناگران برتر المپیکی با آذرکیوان امیرپور دیدار کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، پس از کسب تنها سهمیه ورودی المپیک 2021 ژاپن توسط شناگر اصفهانی مهرشاد افقری و با توجه به همکاری آموزش و پرورش دراین زمینه و در اختیار گذاشتن استخر مروارید آموزش و پرورش جهت تمرینات این شناگر رئیس هیات شنای استان و مسؤولین یکی از باشگاههای ورزشی اصفهان به همراه سه تن از شناگران برتر المپیکی با آذرکیوان امیرپور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان دیداروگفتگو کردند.

در این دیدار که به منظور قدردانی از مسؤولین تربیت بدنی آموزش و پرورش استان اصفهان انجام شد، آذر کیوان امیرپور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، ضمن ابراز خوشحالی از کسب سهمیه المپیک توسط شناگر اصفهانی ، گفت : هدف آموزش و پرورش خدمت به جوانان است که بتوانند در زمینه های گوناگون بدرخشند.

 وی افزود: آموزش و پرورش هیچگاه خود را جدا از ورزش قهرمانی استان نمی داند و هر کمکی از توانش برآید در انجام آن کوتاهی نمی کند.

 در ادامه پیمان گرامی رئیس هیات شنا، مسعود جابرزاده مدیر باشگاه ، گامر دیلانچیان سرمربی و الهام مجیدی مدیر فنی از تعامل بسیار خوب معاونت تربیت بدنی و سلامت و مسؤولین استخر مروارید با باشگاه ورزشی اریس تشکر نموده و بیان کردند که استخر مروارید با همه ساختار و ویژگی های استخر قهرمانی مکان بسیار مناسبی بود تا شناگران در یک فضای آرام بتوانند فقط به تمرینات در سطح قهرمانی بپردازند. 

در پایان علیرضا یاوری، مهرشاد افقری و متین سهران ضمن تشکر ازمسؤولین آموزش وپرورش از محیط مناسبی که در آن فرصت تمرین داشته اند ابراز مسرت نمودند.
 

به اشتراک بگذارید :