14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ ۰۸:۴۹:۳۵
کد مطلب:  1612964
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در پیامی درگذشت والده مکرمه مرحوم سیدمهدی میربد را تسلیت گفت

محمد اعتدادی در پیامی درگذشت خیر مدرسه‌ساز مرحومه حاجیه خانم شهناز آریا فرهنگی پیشکسوت و والده مکرمه مرحوم سیدمهدی میربد مدیرکل فقید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان را تسلیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، محمد اعتدادی در پیامی درگذشت خیر مدرسه‌ساز و پیشکسوت فرهنگی، والده مکرمه مرحوم سیدمهدی میربد مدیرکل فقید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: 

انا لله و انا الیه راجعون
ای فلک چند زبیداد توبینم آزار
من خود آزرده دلم با دل خویشم بگذار

در حالی که هنوز سایه سنگین غم از دست‌دادن دوستی ارزشمند و مدیری دلسوز مرحوم مهندس میربد بر جان و روحمان سنگینی می کند خبر در گذشت مادرمکرمه ایشان مرحومه حاجیه خانم شهناز آریا فرهنگی پیشکسوت که انسانی مومن و وارسته و خیری نیکو کار بودند  موجب تأثر و تالم فراوان  گردید.

انسانی که نامش قرین نیکوکاری، سخاوت و دستگیری از مستمندان و امور خیر وانسان دوستانه است. نقش موثر آن مرحومه در ساخت واحدهای آموزشی وسایر کارهای ماندگار توشه آخرت برای ایشان خواهد بود.

ضمن گرامیداشت یاد آن عزیزان سفر کرده مصیبت وارده را به تمامی باز ماندگان، جامعه خیرین و جامعه فرهنگیان استان تسلیت عرض می‌نمایم. برای روح این مادر و فرزند غفران الهی و برای خانواده محترمشان صبر و بردباری خواهانم.

محمد اعتدادی
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :