18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ ۰۷:۴۴:۵۲
کد مطلب:  1612638
معاون آموزش و ابتدایی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
اعلام جزییات برگزاری سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در فارس

معاون آموزش و ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی به میزبانی آموزش و پرورش فارس در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخه شانزدهم و هفدهم تیرماه برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد فیاض پور گفت: شرکت کنندگان در این همایش از ابتدای خرداد ماه فرصت داشتند تا آثار خود را در قالب مقاله، فیلم کوتاه و پویا نمایی، بازی های کودکانه، قصه گویی،  قصه خوانی و قصه نویسی، اجرای بازی های کودکانه در شرایط واقعی و قصه های قرآنی به دبیرخانه همایش، مستقر در اداره کل آموزش و پرورش فارس ارسال نمایند.
معاون آموزش و ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: تا به امروز 451 مقاله از سراسر کشور در سایت همایش جهت داوری بارگذاری و تایید شده است.
فیاض پور با بیان اینکه داوران این همایش از اساتید دانشگاه شیراز و دانشگاه فرهنگیان و همکاران فرهنگی آموزش و پرورش استان هستند، افزود:  765 اثر در قالب های دیگر جهت داوری به این همایش ارسال شده است.
وی افزود: برپایی نمایشگاه آثار مذهبی ، دینی و ملی استان، برگزاری پنل ها و کارگاه های آموزشی متفاوت، سخنرانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز، سخنرانی وزیر آموزش و پرورش، سخنرانی معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش و ارائه مقالات توسط 4 استاد برجسته کشوری از برنامه های اصلی این همایش است که به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :