16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ ۱۱:۵۳:۴۷
کد مطلب:  1610596
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان بیان داشت
هفتمین جلسه شورای مدیران و معاونین سازمان برگزار شد.

هفتمین جلسه شورای مدیران و معاونین سازمان به ریاست محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی ، محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر شهید بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) به دست منافقان کور دل در سال 1360 را گرامی داشت وهمچنین روز قوه قضائیه را تبریک گفت و سالروز بمباران شیمیایی شهر سردشت در سال 1366 به دست صدام و صدامیان را محکوم نمود و یاد و نام شهیدان را گرامی داشت.

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در این جلسه به گردهمایی قطبی برگزار شده در مشهد مقدس اشاره کرد و گفت هرچند زمان کمتر بود و مطالب واحدهای تخصصی بیشتر ولی خوشبختانه خوب مدیریت شد. و از فرصت حاصل شده به شکل مطلوب استفاده شد و گرچه مطالب، بیشتر ازسوی همکاران حوزه ستادی بیان گردید ، خوشبختانه با وجود زمان محدود توانستیم فرصتی هم برای استانها اختصاص دهیم  تا مطالب خود را بیان کنند و امیدوارم در گردهمایی های بعدی از تعاملات و مشارکت استانها بیشتر بهره ببریم.

محمدزاده همچنین به اجرای هرچه سریعتر مدرسه مجازی و ارسال به موقع بخشنامه مدرسه محوری تاکید نمود  و افزود : مقام عالی وزارت تاکید بر پیگیری موضوع آموزش بزرگسالان دارند و این کار را پیگیری خواهیم کرد .وی همچنین بحث بیمه سوادآموزان و آموزش دهندگان را خواستار شد و نسبت به متناسب سازی قرارداد با موسسات براساس قانون کار را خواستار شد.

   محمدزاده در ادامه جلسه ،تفاهم نامه منعقده با بانک رسالت را فرصت خوبی برای همکاران سوادآموزی دانست.

به اشتراک بگذارید :