19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ ۰۷:۳۹:۳۲
کد مطلب:  1606784
راهیابی هانیه حق نظری دانش آموز با نیازهای ویژه لرستانی به مسابقات پاراآسیایی بحرین ۲۰۲۱

هانیه حق نظری دانش آموز پایه هشتم مدرسه تربیت یک خرم آباد در مسابقات قهرمانی معلولین کشور توانست دو مدال طلا و برنز در ماده های پرتاب وزنه وکلاب این دوره از مسابقات را از آن خود نماید و به مسابقات پارا آسیایی بحرین ۲۰۲۱ راه یابد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استثنایی  استان ،امیر رییس آموزش و پرورش استثنایی لرستان با اعلام این خبر گفت : دانش آموزان با نیازهای ویژه لرستانی همواره نشان داده انددرمیادین ورزشی حرفی برای گفتن دارند.

 

رییس آموزش و پرورش استثنایی استان افزود : مسابقات قهرمانی دو و میدانی کشور درهفته گذشته به میزبانی شهر تهران برگزارشد که دانش آموزهانیه حق نظری با تیم اعزام شده از طرف اداره کل ورزش و جوانان لرستان دراین مسابقات شرکت ،و توانست دومدال طلا و برنز در رشته های پرتاب وزنه و کلاب که هرکدام از ماده های رشته دو و میدانی می باشد از آن خود نمایدو مجوز ورود به مسابقات پاراآسیایی ۲۰۲۱ بحرین را کسب نماید.

 

اسماعیلی اظهارداشت : دانش آموزان با نیازهای ویژه لرستانی دارای توانایی های خاصی در برخی رشته های ورزشی می باشند که اگر امکانات برای آنها فراهم باشد می توانند موفق باشند.

 

در پایان وی ضمن تبریک به دانش آموز ،خانواده ایشان و مجموعه آموزش و پرورش استثنایی استان تاکید کرد : درراستای طرح صددبیرخانه صد مدرسه با اداره کل ورزش و جوانان استان تفاهم نامه ای درحال انعقاد است که امیدواریم درآن بتوانیم زمینه همکاری دوجانبه هردو دستگاه را به خوبی فراهم نماییم.

به اشتراک بگذارید :